zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SRODA. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Bo-Dent

ul. Obrzeżna 1 lok. 8, Warszawa (Mokotów)

Aparat ortodontyczny na 1 łuk: stalowy (499 zł) lub porcelanowy (899 zł) w Bo-Dent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny (porcelanowy lub metalowy) zapewnia skuteczną korekcję wady zgryzu i estetyczny uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Darek
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 2, 2022
Pani w recepcji,jak również Pan Doktor ,rzeczowi i fachowi.
J
Joanna
6 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 5, 2021
Bardzo przyjemna klinika, usługa przebiegła szybko, sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo sympatyczny lekarz, jak i panie na recepcji. Chętnie tu wrócę
M
Małgorzata
1 Oceny1 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
sierpień 11, 2021
Niestety muszę pozostawić niepochlebny komentarz. 02.08.2021 r skorzystałam ze skalingu oraz fluoryzacji oraz dokupiłam za 100 zł piaskowanie. Rezultat wg mnie był bardzo słaby co wczoraj 10.08.2021 potwierdził ortodonta - przed wyciskami musiałam ponownie skorzystać z usługi skalingu oraz piaskowania i szczerze rezultat w innej placówce jest naprawdę dobry, co oznacza, że tutaj usługa była źle wykonana.
A
Aleksandra
3 Oceny3 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
lipiec 20, 2021
Skaling polecam. Lekarz miły, sam zabieg mało przyjemny, ale dobry efekt. Przegląd nie został zrobiony na żadnej z dwóch wizyt, a my z gapiostwa się nie upomnielismy. Ale generalnie wszystko OK.
A
Anna
3 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 18, 2021
Czyszczenie przebiegło szybko i bezproblemowo. Delikatny i efektywny lekarz
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 499 zł za 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe),
  • 899 zł za 1 łuk aparatu porcelanowego.

Podczas wizyty ortodonta założy porcelanowy lub stalowy aparat na jeden łuk zębów, dobierając właściwy kierunek i siłę działania aparatu. Zakładanie aparatu ortodontycznego nie jest bolesne, a dyskomfort związany z początkowym noszeniem szybko złagodzą myśli o szeregu równych zębów. 

Tych, którzy poszukują solidnych rozwiązań, zadowoli model stalowy – metalowe zamki są wyjątkowo odporne na korozję. Ich wykonana z mikrosiateczki podstawa doskonale przylega do powierzchni zębów, a zarazem umożliwia łatwe zdjęcie zamka po zakończeniu leczenia. Aparat porcelanowy z kolei jest opcją dla osób, którym zależy na estetyce.

Warunki

Groupon ważny przez 8 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie łączy się z innymi promocjami w gabinecie. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Przychodnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od leczenia w przypadku, jeśli byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności założenia aparatu porcelanowego lub dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, istnieje możliwość dopłaty na miejscu lub zwrotu grouponu. Jeżeli po konsultacji pacjent nie podejmie się leczenia, może otrzymać zwrot środków groupon. 20% zniżki na wybielanie po zdjęciu aparatu.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 647 37 38 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Bo-Dent

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i posiada szeroki zakres usług z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i protetyki. W pracowni RTG można wykonać zdjęcia punktowe oraz pantomograficzne i cefalometryczne. Cztery klimatyzowanie gabinety przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji pacjentów jest też bezpłatny parking.