Najlepsze z Groupon

ul. Obrzeżna 1 lok. 8, Warszawa (Mokotów)

Aparat ortodontyczny na 1 łuk: stalowy (499 zł) lub porcelanowy (899 zł) w Bo-Dent

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code SIERPIEN. Ends 1.8.
Użyj kodu

Wyróżniki

Aparat ortodontyczny (porcelanowy lub metalowy) zapewnia skuteczną korekcję wady zgryzu i estetyczny uśmiech

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
A
Aleksandra
3 Oceny3 reviews
lipiec 20, 2021
Skaling polecam. Lekarz miły, sam zabieg mało przyjemny, ale dobry efekt. Przegląd nie został zrobiony na żadnej z dwóch wizyt, a my z gapiostwa się nie upomnielismy. Ale generalnie wszystko OK.
A
Anna
3 Oceny1 reviews
lipiec 18, 2021
Czyszczenie przebiegło szybko i bezproblemowo. Delikatny i efektywny lekarz
D
Dariusztop reviewer
30 Oceny27 reviews
maj 26, 2021
Miła obsługa i jeszcze milsza Pani stomatolog. Gabinet nowoczesny. Polecam
B
Be
1 Oceny1 reviews
kwiecień 16, 2021
Polecam z czystym sercem! Miła atmosfera już od samego wejscia, a Pan doktor bardzo dokładny, delikatny i profesjonalny. Wrócę na pewno! Dziękuje:)
T
Tomasz
1 Oceny1 reviews
październik 23, 2020
Polecam, od dawna zaglądam do tej placówki stomatologicznej. Szkoda tylko, że kupon nie uwzględniał piaskowania.
N
Natalia
2 Oceny2 reviews
październik 14, 2020
jakosc wykonania na wysokim poziomie i w bardzo milej atmosferze:)

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 499 zł za 1 łuk stałego stalowego aparatu ortodontycznego (zamki metalowe),
  • 899 zł za 1 łuk aparatu porcelanowego.

Podczas wizyty ortodonta założy porcelanowy lub stalowy aparat na jeden łuk zębów, dobierając właściwy kierunek i siłę działania aparatu. Zakładanie aparatu ortodontycznego nie jest bolesne, a dyskomfort związany z początkowym noszeniem szybko złagodzą myśli o szeregu równych zębów. 

Tych, którzy poszukują solidnych rozwiązań, zadowoli model stalowy – metalowe zamki są wyjątkowo odporne na korozję. Ich wykonana z mikrosiateczki podstawa doskonale przylega do powierzchni zębów, a zarazem umożliwia łatwe zdjęcie zamka po zakończeniu leczenia. Aparat porcelanowy z kolei jest opcją dla osób, którym zależy na estetyce.

Warunki

Groupon ważny przez 8 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon nie łączy się z innymi promocjami w gabinecie. 
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Przychodnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od leczenia w przypadku, jeśli byłoby ono niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. W większości przypadków wymagane jest leczenie dwóch łuków. W przypadku zakupu aparatu stalowego, gdy lekarz zdecyduje o konieczności założenia aparatu porcelanowego lub dodania dodatkowo płatnych elementów do aparatu, istnieje możliwość dopłaty na miejscu lub zwrotu grouponu. Jeżeli po konsultacji pacjent nie podejmie się leczenia, może otrzymać zwrot środków groupon. 20% zniżki na wybielanie po zdjęciu aparatu.  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 647 37 38 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Bo-Dent

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i posiada szeroki zakres usług z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i protetyki. W pracowni RTG można wykonać zdjęcia punktowe oraz pantomograficzne i cefalometryczne. Cztery klimatyzowanie gabinety przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji pacjentów jest też bezpłatny parking.