Bio Studio Agnes

Więckowskiego 13 lok. 7U (parter), Łódź

Do 31% zniżki na Masaż - Bambus w Bio Studio Agnes

Wybierz opcję

Wyróżniki

Masaż pozwala na uwolnienie od skutków życia w pośpiechu i stresie oraz działa wspomagająco przy procesach odchudzania

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

45-minutowy masaż bambusem

W ofercie: 45-minutowy masaż pałeczkami bambusowymi, który łączy w sobie elementy masażu Shiatsu, masażu tajskiego i akupunktury.

2 x 45-minutowe masaże bambusem

W ofercie: 2 zabiegi po 45-minut masażu pałeczkami bambusowymi, który łączy w sobie elementy masażu Shiatsu, masażu tajskiego i akupunktury.

Bambus wykazuje działanie antyalergiczne, antybakteryjne, przeciwgrzybicze Korzyści: uwonienie ciała i duszy od stresu, rozluźnienie napiętych mięśni, poprawia krążenie krwi i limfy, redukuje cellulit, wspomaga proces odchudzania i modelowania sylwetki.

60-minutowy masaż bambusem

  • W ofercie:60-minutowy masaż pałeczkami bambusowymi, który łączy w sobie elementy masażu Shiatsu, masażu tajskiego i akupunktury.
  • Bambus wykazuje działanie antyalergiczne, antybakteryjne, przeciwgrzybicze
  • Korzyści: uwonienie ciała i duszy od stresu, rozluźnienie napiętych mięśni, poprawia krążenie krwi i limfy, redukuje cellulit, wspomaga proces odchudzania i modelowania sylwetki. 

2 60-minutowe masaże bambusem

  • W ofercie: 2 zabiegi po 60-minut masażu pałeczkami bambusowymi, który łączy w sobie elementy masażu Shiatsu, masażu tajskiego i akupunktury.
  • Bambus wykazuje działanie antyalergiczne, antybakteryjne, przeciwgrzybicze
  • Korzyści: uwonienie ciała i duszy od stresu, rozluźnienie napiętych mięśni, poprawia krążenie krwi i limfy, redukuje cellulit, wspomaga proces odchudzania i modelowania sylwetki. 
  • Masażyści dostowywują zabieg do indywidualnych potrzeb i problemów klienta, wykorzystując elementy masażu głębokiego, masażu tajskiego, masażu Shiatsu oraz akupunktury.

Warunki

Przeciwwskazania: choroby nowotworowe, ciąża. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Minimalna liczba dni między zabiegami: 2. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 669 225 220. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 60 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1.

Bio Studio Agnes

Zlokalizowany w Łodzi salon kosmetyczny to miejsce oferujące szeroką gamę zabiegów poprawiających zarówno wygląd, jak i samopoczucie. Specjalnością Bio Studio Agnes są masaże (klasyczny, leczniczy, relaksacyjny) i pakiety spa, a także odmładzanie, modelowanie twarzy i ciała oraz szereg innych usług z zakresu medycyny estetycznej, makijażu permanentnego, kosmetologii, stylizacji oprawy oczu, manicure'u i pedicure'u, fryzjerstwa. Wszystko to zgodnie z dewizą: „Pokazuj piękno, mankamenty ukrywaj”.