bert-dent gabinet stomatologiczny

Żuławy 5, Bydgoszcz

Nowoczesne leczenie zębów ozonem od 59,99 zł w gabinecie Bert-Dent w Bydgoszczy

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Ozonoterapia to nowoczesna, szybka metoda leczenia zębów dla osób obawiających się bólu podczas zabiegu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 59,99 zł za leczenie 1 zęba ozonem,
  • 119,99 zł za leczenie 2 zębów ozonem,
  • 179,99 zł za leczenie 3 zębów ozonem.

Leczenie ozonem przez dentystę odbywa się przy pomocy urządzenia OzonyTron, dzięki czemu jest ono szybkie i odpowiednie dla osób, które obawiają się bólu związanego z wykonywaniem zabiegu. Zastosowanie ozonu jest niezwykle szerokie i umożliwia leczenie m.in. pierwotnych zmian próchnicowych, wspomaga gojenie ran po zabiegach chirurgicznych oraz doskonale sprawdza się przy wykonywaniu stałych uzupełnień protetycznych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dopłaty: wypełnienie ok 150 zł, znieczulenie 30 zł . W przypadku dodatkowych informacji, możliwy kontakt telefoniczny pod numerem: 504 409 030
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Bert-Dent

Wybór usług dentystycznych w gabinecie jest imponujący – od profilaktyki, stomatologii dziecięcej i zachowawczej przez stomatologię estetyczną, protetykę i implanty, aż po skomplikowane operacje, takie jak hemisekcja czy podniesienie dna zatoki szczękowej. Zabiegi realizowane są przez doświadczonych specjalistów w klimatyzowanych gabinetach z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, w tym komputerowego systemu The Wand, który umożliwia sterowanie prędkością podawania znieczulenia w celu wyeliminowania ewentualnego bólu i dyskomfortu.