zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJEMNICA. Dziś koniec.

Bemma Bar

Uniwersytecka 1, Wrocław

Up to 33% Off on Pizza at BEMMA BAR

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

W menu np. klasyczna pizza margherita, pikantna Piccante z ostrymi papryczkami oraz makarony, m.in. Carbonara z boczkiem wegańskim, gnocchi

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: włoska
  • skład oferty: dowolna pizza lub makaron
  • link do menu dostępny tutaj
  • wyłączenia: oferta nie obejmuje napojów i alkoholi oraz makaronu Tartufata (z pastą truflową)
  • oferta ważna: na miejscu

Warunki

W przypadku rezerwacji dokonanej za pośrednictwem Groupon można dokonać jej modyfikacji lub anulacji do 12 godz. przed rozpoczęciem wizyty. Po upływie tego czasu rezerwacji nie można zmienić i nie przysługuje zwrot gotówki. Groupon można zrealizować na miejscu. Oferta nie obejmuje napojów i alkoholu. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę rezerwacja.groupon.pl Rezerwacja online jest niezbędna. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 8. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Bemma Bar

Miłośnicy włoskiej kuchni oraz wegetarianie mogą równocześnie spełnić swe kulinarne fantazje dzięki zlokalizowanej we Wrocławiu restauracji. Specjalnością Bemma Bar są różnorodne pizze i ręcznie robione makarony w wersji bez mięsa (np. Capricciosa z pieczarkami, oliwkami i karczochami, Carbonara z boczkiem wegańskim). Goście mogą skosztować również smakowitych sałatek podawanych z focaccią, przystawek, zup oraz słodkich deserów. Warto dodać, że wiele pozycji w menu zostało przygotowanych z myślą o weganach.