zamknij
Mega Wyprzedaż!

Belle Studio Figury dla Pań

ul. Jasna 15/10a, Szczecin

Do 26% zniżki na: Redukcja tłuszczu/cellulitu w firmie Belle Studio Figury dla Pań

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabiegi nieinwazyjne i zawsze poprzedzone konsultacjami w zakresie przeciwwskazań i zaleceń.

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
8 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 13, 2021
Studio małe, ale moim zdaniem większego nie trzeba. Obsługa bardzo miła, a zabiegi skuteczne. Polecam!

O tej ofercie

Opcja 1 : 3 zabiegi liposukcji laserowej (laser zimny diodowy) lub fale radiowe

Opcja 2 : 6 zabiegów liposukcji laserowej (laser zimny diodowy) lub fale radiowe

Opcja 3 : 9 zabiegów liposukcji laserowej (laser zimny diodowy) lub fale radiowe

Bezpłatna konsultacja przed zabiegami dotycząca zaleceń.

Zabiegi prowadzą do modelowania sylwetki, zmniejszenia tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu, ujędrnienia, likwidacji luźnej skóry. Efekty już po pierwszym zabiegu. W studio profesjonalna obsługa i najlepszej jakości urządzenia. Oprócz liposukcji laserowej i fal radiowych dostępne inne profesjonalne zabiegi: elektrostymulacja, analiza składu ciała, dietetyka kliniczna.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Należy upewnić się, że ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. Oferta przeznaczona tylko dla kobiet. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 793 283 310. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Belle Studio Figury dla Pań

Studio Figury dla Pań powstało specjalnie z myślą o płci pięknej. Zgrabna sylwetka nie będzie już tylko marzeniem, ponieważ wyposażone w nowoczesny sprzęt studio pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami, tkanką tłuszczową czy cellulitem. W ofercie znaleźć można: masaż endermologiczny z jednoczesną mikrodermabrazją ciała, Kapsułę Power Slim Studio (podczerwień jonizacja), Body Space (trening na rowerze w pozycji leżącej w podczerwieni i podciśnieniu), liposukcję laserową (lipolaser).