zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TIKTAK między 16 a 22.

Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 300 lokalizacji w ponad 180 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiety badań laboratoryjnych do wyboru: m.in. profil kostny, trzustkowy, metaboliczny, cukrzycowy, wątrobowy, kardiologiczny

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
9 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 23, 2022
Odradzam! Wykupiłam profil nerkowy, badanie moczu , a na miejscu okazało się że mam wystawione skierowanie na całkiem inne badania krwi, tak jakbym wykupiła profil wątrobowy.
D
Daria
2 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 1, 2021
Koszmar i absolutny chaos, po 3 telefonach i niezliczonej ilości e-maili z Polmedem po tygodniu czasu oczekiwania i przesłaniu im peselu, adresu zamieszkania, telefonu,adresu e-mail oraz rozmiaru majtek otrzymałam wreszcie kod i pin oraz adres placówki.Po udaniu się do placówki okazało się że nie mają oni żadnej informacji o zamówionym badaniu i poinformowano mnie że ZNÓW MAM SIĘ KONTAKTOWAĆ Z POLMEDEM. Zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś ma za dużo czasu i chce biegać po mieście lub pisać po 3 maile dziennie do jakichś pań które są nieosiągalne telefonicznie i nie odbierają poczty.
I
Iweta
12 Oceny8 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 19, 2021
NIE, dziękuję za dużo papierologi!!!
I
Iweta
12 Oceny8 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Za dużo papierôw, trzeba zgłosić się przez internet, pisanie e-mail.?! Bzdura. Byłam w innych firma I nie było takich procedur I zachodu .Nie polecm.
J
Joanna
6 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 27, 2022
Bardzo przyjemna wizyta w placówce na ul.Wołoskiej. Higienistka uprzejma i dawała dużo praktycznych wskazówek, zrobiła wywiad i rzeczowo odpowiadała na pytania. Na początku wizyty uprzedziłam, że zabieg piaskowania zębów jest mi obcy, ale na skalingu już byłam. Kiedy higienistka przeszła do piaskowania, na bieżąco mówiła na czym to polega i tłumaczyła co sie dzieje. Polecam miejsce i panią Maj
A
Anna
6 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 2, 2022
Miła obsługa, profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem zadowolona z usługi i polecam.
W
Wojciech
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 16, 2022
Zle zostały sporządzone zlecenia badań, co skutkowalo długim oczekiwaniem na sprostowanie i oczywiście nerwami, też mi przykro,ale nie polecam
M
Małgorzata
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 3, 2022
Tragedia, nikt nie wie gdzie się robi to badanie. W przychodni zapowiada się bieganie po piętrach. Badania będąc chorym wychodzą nadzywczaj dobrze. nie polecam.!!! Skończyło się na dwukrotnym straceniu czasu i pieniędzy, i wszystko na czczo.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Dostępne pakiety badań:

Profil kostny: ALP, wapń, fosfor, albumina

Profil trzustkowy: amylaza, ALP, glukoza, lipaza

Profil metaboliczny: glukoza we krwi, lipidogram, kreatynina, mocznik, białko całkowite, albumina, bilurbina całkowita, elektrolity, ALT, AST

Profil cukrzycowy: glukoza, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG), HbA1C, hemoglobina glikowana, mocz (badanie ogólne), mikroalbuminuria, homocysteina

Profil reumatyczny: morfologia pełna, CRP, RF, OB, odczyn Waalera Rosego, kwas moczowy

Profil wątrobowy: ALat, ASpaT, GGTP, ALP, bilurbina

Profil nerkowy: kreatynina, mocznik, potas, sód, kwas moczowy, badanie ogólne moczu

Profil dziecko: morfologia pełna, żelazo, OB, ASO, CRP, glukoza, mocz (badanie ogólne)

Profil kardiologiczny: morfologia, ALaT, ASpaT, lipidogram, CK, glukoza, potas

Profil tarczycowy podstawowy: morfologia, TSH, FT3, FT4


Przygotowanie do badania:

  • Badania laboratoryjne – w warunkach standardowych krew powinna być pobierana na czczo, chyba że lekarz zadecyduje inaczej. Krew do badań laboratoryjnych pobierana jest w stanie spoczynku – należy przyjść kilka minut przed planowaną godziną pobrania krwi.
  • Lipidogram (cholesterol całkowity, triglicerydy, cholesterol HDL, cholesterol LDL) – przed badaniem pacjent powinien być na czczo przez 14 godzin. W dniu poprzedzającym badanie dieta powinna być lekkostrawna i niskotłuszczowa. Nie należy spożywać alkoholu ani wykonywać dużego wysiłku fizycznego.
  • Badanie ogólne moczu – do badania najlepszy jest mocz pobrany rano. Mocz należy pobrać do specjalnie do tych celów przeznaczonego pojemnika jednorazowego użytku. Badanie nie powinno być wykonywane w okresie miesiączkowania oraz w pierwszych trzech dniach po zakończeniu miesiączki.

Badania można zrealizować w ponad 300 renomowanych punktach diagnostycznych w ponad 180 miastach Polski.

Wykaz wszystkich punktów pobrań dostępny TUTAJ.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy wysłać e-mail na adres groupon@polmed.pl, podając imię, nazwisko, adres do faktury, PESEL, nr tel. komórkowego, adres e-mail, zakres zakupionego grouponu, kod zabezpieczający i kod grouponu, wybraną miejscowość i preferowany termin oraz godzinę wykonania badań. W odpowiedzi klient otrzyma na swój adres mailowy fakturę, datę i miejsce badania, a SMS-em kod autoryzacji świadczenia, który należy okazać w punkcie pobrań w wybranej placówce.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Medyczne POLMED

Działająca od 1999 roku ogólnopolska sieć prywatnych centrów medycznych zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną, szeroko rozumianą diagnostykę (od badań laboratoryjnych po badania USG i RTG, EKG, audiometrię, spirometrię itp.), rehabilitację i stomatologię dla osób prywatnych, firm oraz instytucji na terenie całej Polski. Usługi realizuje poprzez sieć własnych Centrów Medycznych w największych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Katowice, Olsztyn, Sosnowiec) oraz przez sieć ponad 2000 renomowanych placówek partnerskich. W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Centra Medyczne POLMED są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy. Pracownicy starają się, aby każdy pacjent mógł na miejscu uzyskać dostęp do jak największej liczby usług medycznych. Gwarancją dbałości o satysfakcję pacjentów jest certyfikat jakości ISO 9001:2015.