Awix RacingArena

Pera Jonssona 5, Toruń

Gokarty: 10, 20 lub 30 min jazdy w Awix RacingArena (do -25%)

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Emocjonujące przejazdy gokartami z silnikami o mocy 9 KM pozwolą na szybkie pokonywanie zakrętów i mogą zapewnić mnóstwo frajdy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 9, 2022
Super
D
Damian
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
wrzesień 9, 2022
Niestety obowiązuje dodatkowa opłata w wysokość 10zł aby zrealizować groupon zapakowana w nazwie "Wirtualne konto kierowcy" - niespodzianka na poczekaniu na minus. Panowie na torze z obsługi bardzo pomocni i sympatyczni. Jazda bardzo fajna.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 2, 2022
Super obsługa. Mega adrenalina. Świetna zabawa.
M
Marcin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
listopad 13, 2021
Rzetelna, dobra, fachowa i miła obsługa. Warunki na torze trudne (deszczowo) ale jazda niesamowita. Szczerze polecam!
S
Szymon
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 31, 2021
W pyte

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj gokartu: SODI GT5
  • czas trwania 1 przejazdu: 10 min
  • rodzaj toru: zewnętrzny
  • długość toru: 850 m
  • konieczna kominiarka, klient może mieć swoją lub zakupić na miejscu w cenie 15 zł
  • podczas pierwszej wizyty konieczne jest wyrobienie licencji wyścigowej ważnej 1 rok

Warunki

Oferta dla osób powyżej 12 roku życia. Min. wzrost uczestnika: 150 cm. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 990 775. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Usługa jest realizowana sezonowo w czasie otwarcia toru (od kwietnia do października). Poza sezonem można dokonywać zakupu lecz realizacja jest możliwa tylko w sezonie. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Awix RacingArena

Jazda gokartem to nie tylko duża dawka adrenaliny, ale także namiastka najszybszego sportu na świecie – wyścigów Formuły 1. To również aktywny wypoczynek oraz niebywała frajda i niezapomniane przeżycie. Każdy może wejść w skórę rajdowca, udając się na tor kartingowy Awix RacingArena i sprawdzić się w nowoczesnym i mocnym gokartem SODI KART GT5 o mocy 9KM.

Nowa nawierzchnia, profesjonalny system mierzenia czasów poszczególnych przejazdów każdego z uczestników i tor długi na 1037 metrów. Wszystko to pozwala w pełni odczuć na skórze dreszczyk emocji związany z rywalizacją. Dodatkowo profil trasy umożliwia wykonywanie wielu manewrów – ze względu na dużą liczbę zakrętów. Bezpieczeństwo zapewniają okalające tor bandy.

Gokarty GT5 są 3 letnie na bieżąco naprawiane i serwisowane. Nawierzchnia ma 7 lat. Tor dla klientów ma długość około 850 m - 1037 m tylko na mistrzostwa.

Przed pierwszą jazdą obsługa toru przeszkoli uczestników jak bezpiecznie, ale szybko ścigać się na torze. Dopasuje odpowiedni kask. Tuż po zajęciu wygodnego miejsca za kierownicą nowoczesnego gokarta SODI KART GT5 9 KM ścigający się mają okazję sprawdzić jego i swoje możliwości na torze. W regularnej ofercie znajdują się także gokarty SODI SR4 o mocy 13 KM oraz RX250 o mocy 28 KM.