Brak nowych powiadomień

Auto SPA

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na pakiet mechanicznego polerowania lakieru i więcej opcji w Auto SPA

Oferta ograniczona czasowo!
Do -75%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na poprawę wyglądu samochodu zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł do wydania na pakiet mechanicznego polerowania lakieru
  • 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 230 zł do wydania na pakiet mechanicznego polerowania lakieru i ozonowanie wnętrza
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł do wydania na pakiet mechanicznego polerowania lakieru, ozonowania wnętrza oraz prania tapicerki

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Różnica do wartości grouponu dopłacana jest na miejscu w cenie: 49,99 zł – dopłata 150 zł, 69,99 zł – dopłata 170 zł, 99,99 – dopłata 250 zł. Realizacja: pon.-pt. 9-18, sob. 9-14. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 200 227. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto SPA

Serwis specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu odnowy aut oraz motocykli. W ramach oferty studia, skorzystać można nie tylko z usługi korekty lakieru, ale także profesjonalnego detailling wnętrza, usuwania wgnieceń karoserii, rys czy oklejania szyb samochodowych. Specjalnością serwisu jest zabezpieczanie lakieru powłoką ceramiczną.

Auto SPA

Czyszczenie auta, Mycie auta
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.