Auto SPA

ul. Twardogórska 21, Wrocław

49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł na pakiet mechanicznego polerowania lakieru i więcej opcji w Auto SPA

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na poprawę wyglądu samochodu zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł do wydania na pakiet mechanicznego polerowania lakieru
  • 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 230 zł do wydania na pakiet mechanicznego polerowania lakieru i ozonowanie wnętrza
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł do wydania na pakiet mechanicznego polerowania lakieru, ozonowania wnętrza oraz prania tapicerki

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Różnica do wartości grouponu dopłacana jest na miejscu w cenie: 49,99 zł – dopłata 150 zł, 69,99 zł – dopłata 170 zł, 99,99 – dopłata 250 zł. Realizacja: pon.-pt. 9-18, sob. 9-14. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 574 200 227. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto SPA

Serwis specjalizuje się w kompleksowych usługach z zakresu odnowy aut oraz motocykli. W ramach oferty studia, skorzystać można nie tylko z usługi korekty lakieru, ale także profesjonalnego detailling wnętrza, usuwania wgnieceń karoserii, rys czy oklejania szyb samochodowych. Specjalnością serwisu jest zabezpieczanie lakieru powłoką ceramiczną.