zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Jutro koniec.

Auto Serwis Spaw-Metal

Grunwaldzkiej 117, Bydgoszcz

Ozonowanie auta (24,99 zł) lub serwis klimatyzacji z jej uzupełnieniem (od 49,99 zł) w auto-bydgoszcz.com

Wybierz opcję

Wyróżniki

  • Ozonowanie klimatyzacji: oczyszczanie z pleśni, bakterii, pyłków i alergenów, dezynfekcja, usuwanie przykrych zapachów
  • Uzupełnianie czynnika chłodzącego: gwarancja właściwego funkcjonowania klimatyzacji i zapobieganie awariom

O tej ofercie

Samochody sunące po polskich ulicach nie mają w zwyczaju – jak Transformersy – zmieniać się w roboty, które będą walczyły o lepsze jutro. To ich właściciele muszą zadbać o to, aby ich maszyny działały bez zarzutu. Z grouponem pomożesz autu utrzymać dobrą formę, zabierając je do auto-bydgoszcz.com.

Oferta
1) 24,99 zł zamiast 50 zł za ozonowanie auta osobowego,
2) 49,99 zł zamiast 110 zł za serwis klimatyzacji z przeglądem, ozonowaniem, uzupełnieniem czynnika do 100 g dla 1 auta osobowego,
3) 89,99 zł zamiast 220 zł za serwis klimatyzacji z przeglądem, ozonowaniem, uzupełnieniem czynnika do 100 g dla 2 aut osobowych.

auto-bydgoszcz.com
Serwis samochodowy dysponuje kompleksowo wyposażonym stanowiskiem warsztatowym, a także pakietem usług, które zapewnią pojazdowi bezawaryjne działanie. W okresie zimowym jest w stanie obsłużyć auta o wysokości maks. 3,5 m, latem - wszystkie pojazdy. Oferta auto-bydgoszcz.com obejmuje elektromechanikę, diagnostykę komputerową, serwisowanie klimatyzacji, wulkanizację, montaż instalacji gazowych czy polerowanie lamp.

Na miejscu można także zakupić w atrakcyjnych cenach części samochodowe, olej oraz inne produkty potrzebne podczas użytkowania i pielęgnacji auta. Serwis zajmuje się też obsługą flot samochodowych.

Warunki

Ważność: groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy aut do 3,5 tony.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). W opcji 2 i 3 dodatkowe 100 g R134A czynnika chłodzącego płatne 17 zł. 50% rabatu na wymianę filtra przeciwpyłkowego. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 698 957 797, 698 934 407 z podaniem kodu groupon oraz kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Auto Serwis Spaw-Metal