zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SUPER. Dziś koniec.

Auto Dwór Serwis

Świętego Michała 100, Poznań

Wymiana kół i opon z wyważaniem w Auto Dwór Serwis

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zwiększyć bezpieczeństwo na drodze oraz przedłużyć żywotność opon

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Michał
4 Oceny4 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
3 dni temu
Serdecznie odradzam warsztat, kupiłem groupon na sprawdzenie szczelności klimatyzacji i dobicie gazem. Przy odbiorze auta usłyszałem: jest nieszczelność w układzie ale i tak nabiliśmy gazem...było dobrze 1 dzień. Ukraińska robota nikomu nie polecam takiego warsztatu.
M
Marek
2 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
maj 28, 2022
Mechanik stwierdził, że w układzie nie ma w ogóle czynnika. Mimo, że sprężarka klimatyzacji załącza się a po chwili z nawiewów leci chłodne powietrze. Kto się choć trochę zna wie, że to niemożliwe. Wcześniej poinformowałem mechanika, że klimatyzacja nie osiąga pełnej wydajności. Przy 30 stopniach na zewnątrz z nawiewów nie leci już mroźne tylko chłodne powietrze. Sam warsztat i jego otoczenie rodem z 70-tych lat PRL. Boss i mechanik zaproponowali mi nabicie 500 gram czynnika czyli pięć razy tyle za ile zapłaciłem. Nie polecam. Próba naciągnięcia na koszty??
P
Patrycja
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 12, 2022
Polecam zakład, sprawnie, szybko!
I
Ivanka
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 27, 2022
ok
B
Beata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 26, 2022
Bardzo kompetentna i fachowa obsługa.
B
Beata
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 25, 2022
Panowie bardzo kompetentni, szybkie terminy, sprawnie poszło.
M
Marcin
3 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 5, 2022
Atrakcyjna cenowo oferta. Opłaca się nawet po doliczeniu kosztów dojazdu (~2x40km). Usługa zrealizowana "od ręki", bez konieczności wcześniejszej rezerwacji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana kół lub opon z wyważaniem
  • oferta dotyczy aut osobowych
  • auta typu dostawcze, SUV i vany – za dopłatą zgodnie z cennikiem
  • dodatkowe usługi nie objęte ofertą płatne zgodnie z cennikiem

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 639 78 09. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Auto Dwór Serwis

Położony na terenie Poznania serwis samochodowy oferuje bogaty wybór usług z zakresu mechaniki samochodowej. W Auto Dwór Serwis pracują doświadczeni specjaliści, którzy wykonują takie prace jak m.in. naprawa skrzyni biegów, silników, wspomagania kierownicy, wymiana filtrów, płynów i olejów, odgrzybianie klimatyzacji. Dodatkowo warto dodać, iż w razie potrzeby serwis świadczy usługi pomocy drogowej i holowania.