pl. gen. Władysława Sikorskiego 9, Kraków (Kraków-Śródmieście)

Aparat ortodontyczny: łuk metalowy (549 zł) lub mieszany (799 zł) w AMIDENT

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zadbania o prosty zgryz za pomocą metalowego lub mieszanego aparatu ortodontycznego

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • wizyta wstępna: bezpłatna
  • skład pakietu: aparat ortodontyczny (łuk): metalowy (zamki metalowe) lub mieszany (zamki estetyczne na przednich sześciu zębach, pozostałe metalowe)

Więcej informacji znaleźć można tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Gabinety czynne: poniedziałek-piątek od 9:00 do 20.00, lekarz przyjmuje w poniedziałki od 9 do 20. Cena obejmuje jedynie założenie jednego łuku aparatu. Nie zawiera kosztów zdjęć, wizyt kontrolnych, wycisków na modele diagnostyczne/końcowe/kontrolne, analizy cefalometrycznej, leczenia przygotowawczego i innych. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było to niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego lub w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu. Jeżeli pacjent nie kwalifikuje się do założenia aparatu, kwota wartości grouponu zostanie zwrócona przez Groupon. Pacjenci w trakcie leczenia ortodontycznego nie mogą skorzystać z promocji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Oferta jest tylko dla nowych Pacjentów Gabinetu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 12 422 56 60 lub +48 696 10 66 50 (pon.-pt. 9-20), podczas dokonywania rejestracji telefonicznej konieczne jest przekazanie informacji, że wizyta jest w ramach grouponu oraz podanie kodu zabezpieczającego, w przeciwnym wypadku wizyta płatna na miejscu zgodnie z cennikiem (płatne przed wizytą gotówką). Pacjent, umawiając się na wizytę, podaje numer grouponu, wizytę odwołać może telefonicznie do 24h przed jej terminem, zmiana terminu wizyty może być jednokrotna. W przypadku niestawiania się na zabieg groupon przepada. Gabinet zastrzega sobie możliwość zmiany terminu wizyty z uwagi na czynniki niezależne (awaria sprzętu, choroba lekarza itp).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

AMIDENT

AMIDENT, dzięki nowoczesnym technologiom i personelowi, który posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie, przygotował szeroką ofertę zabiegów i usług w zakresie: stomatologii zachowawczej, periodontologii, chirurgii stomatologicznej, ortodoncji oraz protetyki i implantologii.