Amari Senses

Plac Jagielloński 5/ U1, Radom

Godzinny tajski masaż stóp i dłoni z refleksologią w Amari Senses (do -25%)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na walkę ze stresem, redukcję zaburzeń układu krwionośnego, trawiennego i oddechowego, bóli reumatycznych oraz opuchniętych nóg

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • czas trwania: 60 min
  • dostępny masaż: tajski masaż stóp i dłoni z refleksologią

Refleksologia stóp i dłoni obejmuje takie części ciała, jak: podeszwy, grzbiet stopy, palce, kostki, łydki oraz okolice kolan. Stymuluje aż 7000 zakończeń nerwowych, 24 kości i ponad 100 mięśni. Przynosi ulgę zmęczonym stopom oraz uczucie odprężenia całego ciała.

Możliwe efekty:

  • korzystny wpływ na procesy trawienne, system hormonalny, gruczoły limfatyczne i centralny system nerwowy
  • pomoc w odtruwaniu organizmu
  • pozbycie się uczucia „ciężkich nóg”
  • lepszy sen

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 707 008. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Amari Senses

Szukając sposobu na wyciszenie, chwilę relaksu, jak również usprawnienie ciała i wyeliminowanie różnorodnych dolegliwości warto skorzystać z oferty profesjonalnego salonu masażu. Możliwość taką daje Amari Senses, który inspirowany jest działającymi w Tajlandii salonami i zabiegami wykorzystującymi oryginalne, naturalne tajskie produkty. Pracujący tu masażyści pochodzą z Tajlandii i posiadają udokumentowaną edukację i praktykę w pracy z ciałem. W ofercie dostępne są różnego rodzaju masaże (np. tajski klasyczny, relaksacyjny, zdrowotny, sportowy, limfatyczny, wyszczuplający, gorącymi kamieniami), a także dodatkowe zabiegi na twarz i ciało oraz orientalne pakiety.