Amari Senses

Plac Jagielloński 5/ U1, Radom

Face lifting: Kobido, Jakova oraz tajski masaż twarzy, szyi i dekoltu w Amari Senses (do -32%)

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na ujędrnienie i uelastycznienie skóry oraz lifting twarzy bez konieczności decydowania się na inwazyjne zabiegi

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie


Szczegóły:

  • w ofercie: zabieg face lifting (masaż Kobido + Jakova + tajski masaż twarzy, szyi i dekoltu)
  • czas trwania: 90 min

Zabieg face lifting określany jest jako niechirurgiczny lifting twarzy. Masaż manualny, który działa na głębokie warstwy skóry. Efekt wzmacniają aktywne składniki w kosmetykach wykorzystywanych do zabiegu. Rytuał łączy 3 techniki masażu: Kobido, Jakova oraz tradycyjnego tajskiego masażu twarzy.

Możliwe efekty:

  • lifting twarzy
  • zapobieganie starzeniu się skóry
  • przywrócenie skórze jędrności i elastyczności

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 695 707 008. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Amari Senses

Szukając sposobu na wyciszenie, chwilę relaksu, jak również usprawnienie ciała i wyeliminowanie różnorodnych dolegliwości warto skorzystać z oferty profesjonalnego salonu masażu. Możliwość taką daje Amari Senses, który inspirowany jest działającymi w Tajlandii salonami i zabiegami wykorzystującymi oryginalne, naturalne tajskie produkty. Pracujący tu masażyści pochodzą z Tajlandii i posiadają udokumentowaną edukację i praktykę w pracy z ciałem. W ofercie dostępne są różnego rodzaju masaże (np. tajski klasyczny, relaksacyjny, zdrowotny, sportowy, limfatyczny, wyszczuplający, gorącymi kamieniami), a także dodatkowe zabiegi na twarz i ciało oraz orientalne pakiety.