AlpakaTeam – Przygoda z Alpaką

Nosówka 271, Niechobrz

Wejście do zagrody alpak z AlpakaTeam – Przygoda z Alpaką (do -20%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pomysł na spędzenie wolnego czasu z bliskimi lub rodziną; wejście do nawet 150 minut

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • groupon jest jednocześnie biletem: tak
  • godziny otwarcia: codziennie w godz. 10-18
  • szczegóły: alpaki, kózki, króliki, kuce i kangury

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 533 588 773, 535 159 036, info@alpaki.rzeszow.pl. Godzimy otwarcia zagrody: codziennie 10.00-18.00 Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

AlpakaTeam – Przygoda z Alpaką

Położone w Nosówce koło Rzeszowa gospodarstwo, zaprasza wszystkich tych, którzy chcieliby zapoznać się z alpakami i innym zwierzętami. Na przydomowym pastwisku AlpakaTeam – Przygoda z Alpaką, można nie tylko zobaczyć, ale także pogłaskać i nakarmić alpaki, charakteryzujące się łagodnym i spokojnym usposobieniem. Dzieci, jak i ich opiekunowie mogą również spotkać kozy, króliki a także kuce i kangury.