Brak nowych powiadomień

ul. Łomżyńska 11, Łódź

Laserowy labirynt: 6 prób przejścia dla 2 osób za 51,99 zł i więcej opcji w Alfa Laser Game (do -41%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesny pokój laserowy pełen zasadzek i przeszkód; ogromna dawka adrenaliny dla 2,3 lub 4 osób

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Laserowy labirynt

* 51,99 zł zamiast 80 zł za 6 prób przejścia dla 2 osób (po 6 na osobę) * 74,99 zł zamiast 120 zł za 6 prób przejścia dla 3 osób (po 6 na osobę) * 94,99 zł zamiast 160 zł za 6 prób przejścia dla 4 osób (po 6 na osobę)

Zadaniem uczestników jest przedostanie się na drugi koniec pokoju, nie krzyżując się w tym czasie z wiązką lasera. Nie jest to jednak zadanie proste – pokój jest pełen zasadzek, a wydostanie się z niego jak mocno utrudnione. Każda próba wymaga więc sporo gimnastyki i refleksu. Przeczołgiwanie się, przeskakiwanie czy przejście obok, pod lub nad wiązkami lasera, wszystkie techniki są dozwolone. Należy jedynie pamiętać, by nie zetknąć się ścianą. 

Czas przejścia laser room jest mierzony – najlepsi zawodnicy wpisywani są na listę rekordów.

Dbając o bezpieczeństwo uczestników, obiekt korzysta jedynie z atestowanych sprzętów (m.in. wiązki laserowe). W zabawie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które ukończyły 4 rok życia.

Alfa Laser Game

W mieszczącym się w dawnej Widzewskiej Manufakturze obiekcie, przygotowano szereg atrakcji dla miłośników adrenaliny i interaktywnych rozrywek. Zastosowane tutaj rozwiązania propagują nie tylko aktywność fizyczną, ale także stają się propozycją na integrację znajomych lub współpracowników. Odwiedzający Alfa Laser Game mogą spróbować swoich sił w laserowym labiryncie, rozgrywkach laserowych oraz w trakcie gry typu escape the room. 

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:  1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 669 445 685 lub mailowo: info@alfalaser.pl z podenim kodu groupon. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Alfa Laser Game