zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Akademia Obrony Saggita

Worcella 3 (Siedziba Firmy), Wrocław

Szkolenie Basic Shooting Operator© za 279,99 zł i więcej opcji w Akademia Obrony Saggita

Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie dostępne aż 3 poziomy szkoleń strzeleckich - Basic, Medium oraz Advanced Shooting Operator©

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Mateusz
2 Oceny2 reviews
czerwiec 16, 2020
Rewelacyjne szkolenie. Na miejscu czeka wiele różnych rodzajów broni do wypróbowania.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Szkolenia strzeleckie:

  • 279,99 zł za Basic Shooting Operator© - Level 1
  • 499,99 zł za Basic Shooting Operator oraz Medium Shooting Operator© - Level 2
  • 729,99 zł za Basic Shooting Operator, Medium Shooting Operator oraz Advanced Shooting Operator© - Level 3.

Zanim kursanci przybiorą postawę zawodowych strzelców, czeka ich trochę teorii. Szkolenie wzbogaci ich o wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także sprawi, że nabiorą ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji będą mieć nowoczesny sprzęt: snajperski karabin Steyr SSG 04,rewolwer Smith and Wessson zwany „brudnym harrym” karabin Magnum czy broń używaną przez GROM, czyli heckler and koch expert. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauczą się, w jaki sposób bezpiecznie ładowaćrewolwer Smith and Wessson zwany „brudnym harrym” karabin Magnum czy broń używaną przez GROM, czyli heckler and koch expert. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów nauczą się, w jaki sposób bezpiecznie ładować.

Dodatkowe informacje:

  • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: ok. 5-6 godz. (opcja 1.), ok. 3-4 godz. (opcje 2. i 3.)
  • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz

Więcej na temat szkoleń dostępne TUTAJ.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu (w przypadku opcji 3 ważność wynosi 6 miesięcy) i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w szkoleniu pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Oferta dla osób niekaranych.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 w ciągu 2 tygodni od zakupu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Akademia prowadzi profesjonalne szkolenia strzeleckie na terenie całej Polski. Na różnych poziomach zaawansowania kursanci mogą nauczyć się jak używać broni, pistoletów, rewolwerów, karabinów, strzelb i karabinów wyborowych. Podczas szkoleń wykorzystywany jest sprzęt renomowanych producentów, a używana w Akademii broń to nowoczesne jednostki pracujące tylko w trakcie szkoleń ośrodka.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.