zamknij
Dzień Matki

Akademia Obrony Saggita

Worcella 3 (Siedziba Firmy), Wrocław

Szkolenie snajperskie od 199,99 zł w Kravmaga Saggita

Wybierz opcję

Wyróżniki

Do dyspozycji profesjonalny sprzęt do strzelania długodystansowego: karabin snajperski Steyr SSG 04 i Savage Varmint

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie


Oferta

Szkolenie snajperskie w 1 z 3 opcji:

  • 199,99 zł za pakiet „Sniper introduction” (20 strzałów),
  • 249,99 zł za pakiet „Sniper medium” (30 strzałów),
  • 349,99 zł za szkolenie „Sniper range” Basic Range Shot© - Level 100m

W czasie szkolenia „Sniper range”/ Basic Range Shot© - Level 100m, zanim kursant przybierze postawę zawodowych snajperów, czeka trochę teorii. Godzinne szkolenie wzbogaci o wiedzę z zakresu batalistyki zewnętrznej, budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także sprawi, że można nabrać ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji: nowoczesny sprzęt snajperski: karabin Steyr SSG 04 i Savage Varmint.

Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można nauczyć się, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, odpowiednio się ustawić i w dalszym etapie szkoleń oddać celny strzał nawet z odległości 600 m czy 1000 m.

Po pozytywnym ukończeniu szkolenia „Sniper range”/ Basic Range Shot© - Level 100m istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniu na dystansie 300 m, 1000 m, 1500m.

Kravmaga Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki. Posiada on jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13 miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce, Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po pozytywnym ukończeniu szkolenia BASIC RANGE 1000 m istnieje możliwość wzięcia udziału w szkoleniu na dystansie od 300 m do 1500 m. Strzelnica znajduje poza terenem Wrocławia.
Konieczna rezerwacja tel.510 930 460 w przeciągu 2 tygodni od daty zakupu grouponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Akademia Obrony Saggita