OxyPlace

Kluczborska 17/1a, Kraków

Do 31% zniżki na Komora hiperbaryczna w Łagodna tlenoterapia hiperbaryczna Kraków | OxyPlace

Wybierz opcję

Wyróżniki

Łagodna hiperbaria wspomaga odnowę biologiczną i regenerację organizmu. Idealna dla sportowców i osób dbających o urodę.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
4 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 21, 2021
Zabieg w całkiem miłej atmosferze. Jeżeli chodzi o korzyści trudno po jednym zabiegu i na gorąco ocenić. Ale miejsce godne polecenia.

O tej ofercie

1 sesja terapii tlenowej w komorze hiperbarycznej (60 min)

1 sesja terapii tlenowej w łagodnej komorze hiperbarycznej obejmuje oddychanie skoncentrowanym tlenem w warunkach podniesionego do 1,3 ATA ciśnienia atmosferycznego. Sesja trwa pełne 60 minut.

Korzyści: poprawa wydolności organizmu, zmniejszenie „zakwaszenia” mięśni, skrócony czas regeneracji po ciężkim treningu

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 496 916. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

OxyPlace

Tlen przyspiesza procesy metaboliczne organizmu, zwiększając przemianę materii i regenerację. Masz w krwiobiegu więcej atomów tlenu, dzięki czemu poprawia się mikrokrążenie: tkanki są lepiej odżywione, toksyny szybciej usuwane a procesy starzenia opóźniają się. Podczas sesji w łagodnej komorze hiperbarycznej można się w pełni zrelaksować – poczytać książkę, gazetę lub po prostu się zdrzemnąć.