AgatDent Agata Kurkowska

Szyperska 1, Poznań

Skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd zębów dla 1-3 osób w AgatDent Agata Kurkowska

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o naturalnie czyste,bielsze zęby

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: skaling, piaskowanie, fluoryzacja i przegląd

  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka stomatologiczna

  • czas trwania usługi: ok. 1 godz.

Skaling ma na celu usunięcie kamienia, który z czasem gromadzi się na zębach – głównie za sprawą bakterii. W pozbyciu się niepożądanych dodatków na szkliwie pomoże skaler, który neutralizuje cząsteczki kamienia i oczyszcza przestrzenie międzyzębowe z bakterii, wykorzystując technologię ultradźwiękową. Piaskowanie z kolei pomoże pozbyć się powierzchniowych przebarwień. Pielęgnacyjną wizytę w gabinecie zwieńczy fluoryzacja, która zapewnia skuteczną ochronę przed próchnicą.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 370 991. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

AgatDent Agata Kurkowska

Chcąc zadbać o zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie, warto w pierwszej kolejności skupić się na stanie jamy ustnej i zębów. W tym celu należy systematycznie korzystać z usług stomatologicznych. Oferowane w zlokalizowanym w Poznaniu gabinecie AgatDent Agata Kurkowska usługi obejmują stomatologię zachowawczą, w tym profilaktykę próchnicy, skaling, piaskowanie i fluoryzację.