Brak nowych powiadomień

Belle Studio Figury dla Pań

Liposukcja laserowa lub RF: 3 zabiegi za 129,99 zł i więcej opcji w Belle Studio Figury dla Pań

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nieinwazyjny zabieg pomoże w walce z otyłością, cellulitem rozstępami i bliznami; efekty widoczne już po pierwszej sesji

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Liposukcja laserowa lub RF:

  • 129,99 zł za 3 zabiegi,
  • 219,99 zł za 6 zabiegów,
  • 299,99 zł za 9 zabiegów.

Zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej). Lipolaser oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty przy racjonalnym odżywianiu utrzymują się przez wiele lat. Na czas kuracji zaleca się dietę lekkostrawną, picie dużej ilości płynów oraz wzmożoną aktywność fizyczną. Doskonałe efekty w połączeniu z masażem endermologicznym dostępnym w naszym studio.

Najbardziej efektywna jest seria 10 zabiegów z przypomnieniem raz w miesiącu. Jedną partię ciała można objąć zabiegiem raz w tygodniu. W jednym tygodniu można zająć się osobno inną partią ciała; do wyboru: brzuch, pośladki, uda, ramiona.

Przeciwwskazania do zabiegu dostępne tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 283 310 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Belle Studio Figury dla Pań

Studio Figury dla Pań powstało specjalnie z myślą o płci pięknej. Zgrabna sylwetka nie będzie już tylko marzeniem, ponieważ wyposażone w nowoczesny sprzęt studio pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami, tkanką tłuszczową czy cellulitem. W ofercie znaleźć można: masaż endermologiczny z jednoczesną mikrodermabrazją ciała, Kapsułę Power Slim Studio (podczerwień + jonizacja), Body Space (trening na rowerze w pozycji leżącej w podczerwieni i podciśnieniu), liposukcję laserową (lipolaser).

Belle Studio Figury dla Pań

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.