Brak nowych powiadomień

Belle Studio Figury dla Pań

ul. Jasna 15 pawilon 10a (Os. Słoneczne), Szczecin

Liposukcja laserowa lub RF: 3 zabiegi za 129,99 zł i więcej opcji w Belle Studio Figury dla Pań

Wybierz opcję

Wyróżniki

Nieinwazyjny zabieg pomoże w walce z otyłością, cellulitem rozstępami i bliznami; efekty widoczne już po pierwszej sesji

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Liposukcja laserowa lub RF:

  • 129,99 zł za 3 zabiegi,
  • 219,99 zł za 6 zabiegów,
  • 299,99 zł za 9 zabiegów.

Zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej). Lipolaser oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty przy racjonalnym odżywianiu utrzymują się przez wiele lat. Na czas kuracji zaleca się dietę lekkostrawną, picie dużej ilości płynów oraz wzmożoną aktywność fizyczną. Doskonałe efekty w połączeniu z masażem endermologicznym dostępnym w naszym studio.

Najbardziej efektywna jest seria 10 zabiegów z przypomnieniem raz w miesiącu. Jedną partię ciała można objąć zabiegiem raz w tygodniu. W jednym tygodniu można zająć się osobno inną partią ciała; do wyboru: brzuch, pośladki, uda, ramiona.

Przeciwwskazania do zabiegu dostępne tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 283 310 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Belle Studio Figury dla Pań

Studio Figury dla Pań powstało specjalnie z myślą o płci pięknej. Zgrabna sylwetka nie będzie już tylko marzeniem, ponieważ wyposażone w nowoczesny sprzęt studio pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami, tkanką tłuszczową czy cellulitem. W ofercie znaleźć można: masaż endermologiczny z jednoczesną mikrodermabrazją ciała, Kapsułę Power Slim Studio (podczerwień + jonizacja), Body Space (trening na rowerze w pozycji leżącej w podczerwieni i podciśnieniu), liposukcję laserową (lipolaser).