147 Break

Zamieniecka 80, Warszawa

Pool bilard: godzina gry od 28 zł i więcej opcji w 147 Break (do -35%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Klub założony przez czołowego polskiego snookerzystę Jarosława Kowalskiego, a wśród instruktorów są wielokrotni mistrzowie Polski

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba dostępnych stołów: 26
  • oferta dostępna przez cały tydzień

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 3-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. (22) 400 30 22. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

147 Break

Znajdujący się na Pradze w Centrum Szembeka klub, którego założycielem jest czołowy polski snookerzysta Jarosław Kowalski. Na przestrzeni ok. 1200 m² znajduje się 6 profesjonalnych stołów snookerowych i 26 do pool bilarda. Dzięki grouponowi, dzierżąc w ręku kij, można uczestniczyć w pasjonującej rywalizacji, grając w pool bilard lub snookera. Na miejscu można również zagrać w piłkarzyki, darta oraz gry planszowe. Klub oferuje ponadto transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych na 9 telewizorach oraz dwóch projektorach. Do dyspozycji gości jest też bar z szerokim wyborem przekąsek i napojów oraz miejsca parkingowe w garażu podziemnym z możliwością wjazdu windami bezpośrednio do klubu.