Szkoła Jazdy Autek

3 lokalizacji

Jazda po torze wyczynowym Renault Clio RS w roli kierowcy lub pasażera w Szkole Jazdy Autek

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Nawet 8 okrążeń wybranego toru wyścigowego to okazja, by poczuć się jak kierowca rajdowy i doświadczyć dużej dawki emocji

O tej ofercie


Szczegóły:

  • w ofercie: jazda po torze wyścigowym jako kierowca lub pasażer

  • liczba okrążeń: 1-8
  • dostępne tory: Bemowo, Słomczyn, Modlin
  • marka samochodu/pojazdu: Renault Clio RS
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak

Renault Clio RS to zwinny, niewielki samochód (waga ok. 1000 kg) o dużej mocy (niemal 200KM i 220Nm), która umożliwia osiąganie dużych prędkości na torze wyścigowym. Bezpieczeństwo podczas rajdowej przygody podnoszą profesjonalnie przygotowane zabezpieczenia takie jak: fotele kubełkowe, pasy 6-punktowe, klatka bezpieczeństwa. Zawieszenie bilschtein B16 oraz opony typu slick pozwalają zachować dużą przyczepność oraz dają precyzję kierowania.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 566 200. Oferta obowiązuje w wybranych lokalizacjach. Miejsce zbiórki: tor Bemowo, Słomczyn lub Modlin. Miejsce i zakres godzinowy realizacji usługi wybierane są w zależności od dostępności toru. Istnieje możliwość odwołania realizacji z przyczyn niezależnych od organizatora, także w dniu realizacji usługi (w takim wypadku realizacja jest przekładana na inny termin). W przypadku jazdy w roli kierowcy wymagane jest prawo jazdy kat. B. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Szkoła Jazdy Autek

Zlokalizowana na warszawskim Bemowie szkoła oferuje naukę jazd wszystkich kategorii. Autek stawia na jakość nauczania wykorzystując bezstresowe metody i szkolenia prowadzone przez miłą, wykwalifikowaną kadrę, dzięki czemu możliwy jest wysoki odsetek pozytywnie zaliczonych kursów. W ofercie dostępne są lekcje stacjonarne i w formie e-learningu, kursy instruktorskie, jazdy doszkalające i na symulatorach. Szeroką ofertę dopełniają wyprawy off-road, czy też wyścigi po torach.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.