Instytut Rozwoju

Kurs online: Specjalista ds. rekrutacji z Instytutem Rozwoju (do -70%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Oferta dedykowana osobom, które chcą rozszerzyć lub usystematyzować swoją wiedzę w pracy na stanowisku rekrutera, specjalisty ds. HR

O tej ofercie


Informacje o kursie:

  • kurs zakończony jest egzaminem online
  • po pozytywnym zaliczeniu testu uczestnik otrzymuje:
    • certyfikat wystawiony przez Instytut Rozwoju Inspiration
    • zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652)
  • dostępne online materiały łączą różne metody nauczania

Na kursie omawiane są m.in:

  • Profil kandydata: czym są kompetencje? W jaki sposób przeprowadzić analizę zespołu przed rekrutacją? Rola dopasowania do zespołu. Stworzenie profilu kandydata
  • Proces rekrutacyjny. Omówienie poszczególnych etapów procesu. Analiza CV. Rozmowa telefoniczna. Testy wiedzy i próbki pracy.
  • Informacja zwrotna. Przekazywanie pozytywnej informacji zwrotnej - zatrudnienie kandydata. Przekazanie negatywnej informacji zwrotnej. Candidate Experience - dlaczego jest tak istotne?

Więcej informacji o kursie dostępnych tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: kursy@instytutrozwojuinspiraton.pl załączając groupon w formie pdf lub podając kod zabezpieczający. W odpowiedzi otrzymasz dostęp do kursu.
Dodatkowe informacje: po pozytywnym zakończeniu kursu klient dostaje zaświadczenie MEN i certyfikat w wersji elektronicznej.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Instytut Rozwoju

Instytut Rozwoju Inspiraton jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, która realizuje kursy i zajęcia w formule zdalnej, co pozwala kursantom na dostęp do materiałów z każdego miejsca i o każdej porze. Korzystając ze sprawdzonych metodyk nauczania, i przy współpracy z siecią ekspertów, powstają wysokiej jakości materiały, które mogą podnieść dotychczasowe kompetencje. Oferta Instytutu Rozwoju to m.in. kurs ABC dziennikarstwa, fotografii cyfrowej, podstaw oprogramowania, data science.