Brak nowych powiadomień

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademio

Kurs online z zaświadczeniem MEN: Menedżer sportu za 129 zł w Akademio

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs obejmuje takie zagadnienia, jak m.in. budowanie relacji i własnej marki, zagadnienia finansowe, zarządzanie wydarzeniami i klubem

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie
Oferta

 • 129 zł za kurs online: Menedżer sportu z zaświadczeniem MEN

Menedżer sportu

Uczestnictwo w kursie to okazja do podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia nowych uprawnień np. dla pracowników instytucji sportowych, jednostek samorządu terytorialnego, członków klubów sportowych i stowarzyszeń, a także przedsiębiorców.

Program kursu:

 1. Wprowadzenie
 2. Zrozumienie dyscyplin sportowych, z którymi będziesz miał do czynienia
 3. Tworzenie sieci kontaktów
 4. Analiza wartości
 5. Relacje z klientem
 6. Public relations
 7. Finanse
 8. Kwestie prawne
 9. Zrozumienie ogólnej struktury zarządu i zespołu
 10. Negocjowanie z klubami i sponsorami
 11. Edukacja młodego gracza
 12. Modele i źródła finansowania piłki nożnej
 13. Prawne aspekty funkcjonowania piłki nożnej
 14. Rozwój i strategia zarządzania klubem piłkarskim

Dodatkowe informacje o kursie.

Struktura kursu

Kurs odbywa się w formie e-learningowej: uczestnik posiada do wglądu materiały szkoleniowe. Po zaznajomieniu się z materiałami uczestnik ma możliwość podejścia do egzaminu w formie testu składającego się z 10 pytań zamkniętych. Podstawą zaliczenia egzaminu jest udzielenie min. 7 prawidłowych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu. Uczestnik może podejść do egzaminu nawet pierwszego dnia rozpoczęcia kursu.

Potrzebna wiedza

Warunki i Pomocne informacje

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 
Realizacja: aby zrealizować groupon należy przejść na stronę akademio.online i wykorzystując formularz zgłoszeniowy znajdujący się w dole strony głównej podać: imię i nazwisko, adres e-mail oraz kod zabezpieczający. W ciągu 24 godz. roboczych na podany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość z danymi do logowania oraz potwierdzenie zapisania się na wykupiony kurs. 
Dodatkowe informacje: po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia w formie PDF, możliwy do pobrania na platformie po ukończeniu kursu. Na życzenie klienta (dodatkowo płatne): wybrany komplet dokumentacji, który może składać się z dyplomu lub legitymacji w skórzanej oprawie ze zdjęciem w formacie A6, zaświadczenie wg wzoru MEN, certyfikaty ukończenia kursu w jęz. polskim lub angielskim oraz legitymacja w formie identyfikatora. Wysyłka kurierem lub pocztą. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademio

Placówka jest objęta systemem oświaty i nadzorem Kuratorium Oświaty. W Rejestrze Szkół i Placówek Oświatowych MEN (RSPO) widnieje pod numerem ewidencyjnym 269793, natomiast w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.28/00014/2015. Wszelkie wydawane przez nią dyplomy oraz dokumenty uprawniają do legalnej pracy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz krajów członkowskich EFTA (Islandia, Liechtenstein, Szwajcaria, Norwegia). Placówka działa zgodnie z ustawą Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 oraz rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18 sierpnia 2017 w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych.

Szkolenia są w formie kursów teoretycznych.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.