Grande Cru

Dostęp do 45 Interaktywnych Kart Fotografii za 119 zł w Grande Cru

Wybierz opcję

Wyróżniki

Systematyczna nauka fotografii podana w atrakcyjnej formie; co 2 dni nowa karta z filmikiem a niekiedy wyzwaniem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 30, 2022
Super, profesjonalny kurs. Polecam

O tej ofercie

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Informacje o kursie:

 • Interaktywna Karta Fotografii jest wysyłana na e-maila użytkownika co 2 dni
 • Zbiór ponad 45 kart + 100 filmów instruktażowych oraz dodatkowe karty bonusowe oraz do nowych kart wewnątrz pakietów oraz kart bonusowych)
 • Co dwa dni na urządzenie mobilne trafiać będzie nowa Interaktywna Karta Fotografii wraz z filmami tłumaczącymi krok po kroku zastosowanie danej metody / techniki / rzeczy związanej z fotografią.
 • Większość kart wzbogacona jest o wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej Karcie tematem. Dzięki wyzwaniom będziesz regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • Więcej informacji o kursie dostepne tutaj

Inne wyróżniki:

 • Kurs jest wolny od reklam
 • Jest stworzony z myślą o osobach chcących rozwijać swoje umiejętności.

Interaktywna Karta Fotografii

 • za każdym razem znajduje się na niej inna rzecz / metoda / technika / narzędzie wykorzystywane w fotografii
 • każda karta posiada unikalny kod QR i link do krótkiego filmu instruktażowego
 • większość kart wzbogacona jest o tzw. wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej karcie tematem. Dzięki wyzwaniom można regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • filmy pozwalają na zapoznanie nie tylko nowych rodzajów i możliwości, które ma do zaoferowania fotografia, ale również podstaw obróbki zdjęć.

Przykładowe tematy:

 • Świat astrofotografii: zdjęcia np. Drogi Mlecznej i panoram z jej wykorzystaniem,jak i kiedy ją fotografować, jak redukować szumy na zdjęciach, czy też fotografować księżyc.
 • Świat malowania światłem: jak tworzyć klimatyczne zdjęcia z wykorzystaniem zimnych ogni, świateł czy też innych elementów, które wpływają na niepowtarzalny wygląd zdjęć.
 • Umiejętność „podkręcania” zdjęć z wykorzystaniem m.in. perspektywy powietrznej.
 • Inne, takie jak: zdjęcia makro, zwierzęta w ruchu, zdjęcia burz, fotografia mobilna, zdjęcia przy świecach, zdjęcia o wysokiej rozpiętości tonalnej, wykorzystanie lam błyskowych, splash flash photography, stacking ostrości, lamp, czy redukcja szumów.

Autorem kart jest Olaf Sawajner, jego prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie. Został również wyróżniony jako jeden z 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - będąc finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

Jego prace można oglądać na międzynarodowych wystawach, w tym największej branżowej CP 2020 w Japonii, czy też nie wyjeżdżając z kraju w Warszawie (m.in. “Warszawa w oknie” DK Praga).

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: prześlij voucher z kodem i informacją dotyczącą tematyki kursu na biuro@nafnaf.pl. W odpowiedzi otrzymasz dostęp do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Grande Cru

Bogata oferta e-learningowa oraz wykwalifikowany zespół specjalistów i trenerów to as w rękawie firmy Grande Cru. O wysokim poziomie wykonywanych usług świadczy współpraca z licznymi korporacjami i międzynarodowymi koncernami, takimi jak m.in. Philip Morris International (Marlboro). Podczas szkoleń kadra coachingowa wykorzystuje innowacyjne formy przekazywania wiedzy, w tym poprzez symulację, gry strategiczne, pracę z kamerą, nauczanie hybrydowe czy case study.