Najlepsze z Groupon

Online Edukacja

Kurs online: Podstawy hipnozy i hipnoterapii z certyfikatem za 29 zł z firmą Online Edukacja

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z podstawowymi zagadnieniami z zakresu hipnozy, hipnoterapii, autohipnozy i więcej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
styczeń 1, 2023
Niestety "kurs" jest nic nie warty, kilka stron z rozbudowaną grafiką, na których jest trochę ogólnikowych treści, przetłumaczonych nieudolnie z angielskiego, z błędami gramatycznymi i ortograficznymi. Dużo lepiej zainwestować te pieniądze w kupno jakiejkolwiek książki na ten temat, można się dowiedzieć duuuużo więcej. Nic mi nie dał.
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 8, 2022
Kurs przewyższył moje oczekiwania. Bardzo ciekawe informacje i wyczerpujące jak na podstawy. Polecam
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 2, 2021
Bardzo sprawnie. Kontakt znakomity
W
Wioletta
3 Oceny2 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 2, 2022
Niestety wyjątkowo trudno znaleźć stronę kursu w jakiejkolwiek przeglądarce.Nie można się zarejestrować,zalogować i przeprowadzić kursu. Nie polecam,strata czasu i pieniędzy.
J
Joanna
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 30, 2022
Nie polecam. Zakupiłam Grupon. Postąpiłam według instrukcji i nie otrzymałam maila zwrotnego. Numer podany na stronie internetowej jest błędny. Nie uzyskałam też pomocy ze strony Gruponu. Pani z czatu kazała mi czekać a ja wyraźnie prosiłam o interwencję. Tak więc ludzie nie dajcie się zwieść. Wyglada na to, że to jakieś naciągactwo.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Informacje o kursie:

 • Uczestnik kursu otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych na platformie edukacyjnej.
 • Dostęp do platformy edukacyjnej 24 godz., 7 dni w tygodniu.
 • Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie i certyfikat potwierdzające ukończenie szkolenia, w formie pdf w języku polskim, angielskim i niemieckim (dokumenty są przesyłane mailowo). Na certyfikacie nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową.
 • Na życzenie możliwość wydrukowania zalaminowanego dyplomu w oryginalnej wersji (z oryginalnymi podpisami) i duplikat dyplomów potwierdzony za zgodność z oryginałem. Komplet 3 dyplomów w 3 wersjach językowych i duplikaty tych dyplomów za cenę 65 zł zostaną przesłane pod wskazany adres.

Na kursie omawiane są:

 • Definicja hipnozy
 • Cztery rodzajów fal mózgowych
 • Rodzaje hipnozy
 • Różnica pomiędzy hipnoterapią, a hipnozą?
 • Zasady i przykłady sesji hipnotycznych i hipnoterapii
 • Rozwiązywanie problemów poprzez hipnoterapię
 • Regresja i autoregresja
 • Nagrywanie skryptów
 • Hipnoza grupowa
 • Wykorzystywanie hipnozy i hipnoterapii w różnych stadiach zaburzeń
 • Autohipnoza
 • Kontrolowanie siebie – fobie
 • Zastosowanie hipnozy w biznesie
 • Programowanie neurolingwistyczne
 • Modelowanie
 • System reprezentacji
 • Dostrojenie i prowadzenie
 • więcej informacji o kursie dostępnych TUTAJ

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja: należy przesłać groupon w formacie PDF na adres: biuro@onlineedukacja.com.pl wraz z podaniem imienia i nazwiska. W przeciągu 24 godzin (w dni robocze) zostanie przesłana odpowiedź zwrotna z podaniem loginu i hasła do kursu
Dodatkowe informacje: na koniec uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia i zaświadczenie o ukończeniu szkolenia w formie pdf w języku polskim, angielskim i niemieckim .
Na życzenie możliwość wydrukowania zalaminowanego dyplomu w oryginalnej wersji (z oryginalnymi podpisami) i duplikat dyplomów potwierdzony za zgodność z oryginałem. Komplet 3 dyplomów w 3 wersjach językowych i duplikaty tych dyplomów za cenę 65 zł zostaną przesłane pod wskazany adres.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Online Edukacja

Firma Online Edukacja jest pochodną firmy Skeleton i istnieje na rynku od 2015 r. Specjalizuje się w kursach biznesowych, zawodowych, hobbistycznych i doszkalających w trybie e-learningowym. Usługi kieruje do osób, które chcą zdobyć nowy zawód, podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć wiedzę, ale szczególnie polecane są dla osób pragnących zaistnieć na rynku pracy. Online Edukacja miała przyjemność tworzyć projekty szkoleniowe dla sektora administracji państwowej, wyższych uczelni i sektora biznesowego. Firma współpracuje przy tworzeniu kursów z ekspertami z doświadczeniem praktycznym.

Online Edukacja jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) o nr. 2.02/0002/5/2017. Firma posiada wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych o nr. RSPO palcówki: 274552

Wpis gwarantuje rzetelność dokumentu, ponieważ po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje zaświadczenie wydawane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 18.08.2017 Dz.U. z 2017 r. poz. 1632) tzw, Zaświadczenie o ukończeniu kursu/szkolenia na wzorze MEN (w przypadku kursów zawodowych). Istnieje dodatkowa możliwość otrzymania wydrukowanych dokumentów w 3 językach drogą pocztową (po uiszczeniu opłaty w wysokości 65 zł)