Szukaj
masażspawymiana olejuteatrpaznokcierestauracjakręglekino

Kurs online: Gospodarka magazynowa i zarządzanie zapasami za 49 zł i więcej w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

MG Centrum Szkoleń i Korepetycji
3.1
Wybierz opcję:
14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy za nieużywane vouchery
Kupuj z pewnością, Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem!Dowiedz się więcej
Ola
115 days ago
Skorzystałam już któryś raz że szkolen tej firmy. Jak dla mnie są na bardzo fajnym poziomie, merytoryczne, bez dodatkowych ozdobników, najważniejsze wiadomości. Kilka razy wykorzystywałam już zdobytą wiedzę w pracy. Mam nadzieję że teraz również tak będzie z kursem Excela. Już planuje zakup kolejnych części

Kursanci mogą uzyskać wiedzę o funkcjonowaniu magazynu w nowoczesnym systemie logistycznym i o przewozach nienormatywnych



Informacje o kursach:

  • dostęp do kursu na 360 dni
  • czas pracy oraz ukończenia kursu dostosowany jest przez kursanta samodzielnie do jego indywidualnych potrzeb i dyspozycyjności czasowej
  • metody treningowe:
    • wykłady
    • analiza przypadków / case study

Przykładowe zagadnienia omawiane na kursach

Gospodarka magazynowa i zarządzanie zapasami

  • Układ magazynów,
  • Przepływ towarów i informacji,
  • Obieg dokumentów w magazynie,
  • Sterowanie zapasami,
  • Bezpieczeństwo i higiena pracy.

Przewozy nienormatywne

  • Pojęcie przewozu normatywnego i nienormatywnego.
  • Obowiązujące w tym zakresie normy techniczne dotyczące wymiarów, masy całkowitej i nacisków osi pojazdów.
  • Zmiana rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia.
  • Definicja pojazdu nienormatywnego.

Pakiet 2 kursów online obejmuje:

  • kurs: Gospodarka magazynowa i zarządzanie zapasami
  • kurs: Przewozy nienormatywne

Partner jest przedsiębiorcą

Informacje, które warto znać

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Realizacja: wejdź na stronę http://www.mg-szkolenia.pl, wypełnij kartę zgłoszeniową, wybierając Groupon jako portal, na którym zostało zakupione szkolenie oraz wpisz kod grouponu. Dostęp zostanie aktywowany automatycznie.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Groupon sprzedaje voucher i pobiera Twoją płatność; Partner świadczy usługę. W sprawie wsparcia i zapytań przejdź do sekcji Skontaktuj się z nami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

O ofercie MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Specjalnością MG Centrum są rozbudowane szkolenia online z zakresu Systemu Zarządzania Jakością, kursy dla przedsiębiorców oraz szkolenia informatyczne. Pod okiem specjalistów z różnych dziedzin można także stacjonarnie zgłębiać tajniki wiedzy w kwestiach miękkich umiejętności biznesowych czy z zakresu rozwoju osobistego – w bogatej ofercie centrum nie brakuje bowiem warsztatów z m.in. efektywnej pracy i zarządzania czasem pracy oraz efektywnej nauki i technik pamięciowych czy treningów asertywności.

Od czasu powstania firmy w 2010 roku nieprzerwanie buduje ona swoją pozycję na ogólnopolskim rynku przedsiębiorstw zajmujących się przygotowaniem i organizacją szkoleń i dziś, obok profesjonalnych kursów dla przedsiębiorczych, z zakresu ochrony środowiska, transportu i spedycji czy szkoleń ISO, w jej ofercie znaleźć można również kursy językowe, z zakresu sztuki, przygotowujące do matury, warsztaty dla dzieci, a także korepetycje ze wszystkich przedmiotów na wszystkich poziomach zaawansowania. Dotąd centrum przeszkoliło łącznie ponad 6000 osób, a pośród klientów, którzy zaufali proponowanym przez placówkę metodom nauczania, są m.in. Poczta Polska, Uniwersytet Śląski w Katowicach i firma Esperto. Od października 2014 roku firma MG Centrum Szkoleń i Korepetycji posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001.

Od 2012 roku centrum funkcjonuje w ramach programu Rzetelna Firma, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla klientów w transakcjach kupna i organizacji szkoleń na terenie całej Polski. W 2013 r. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod numerem 2.24/00150/2013.

Firma Szkoleniowa MG Centrum Szkoleń i Korepetycji jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.24/00150/2013:

  1. Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 645, z późn. zm.) – art. 20
  2. Obwieszczenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 781)

W przypadku wybranych kursów po zaliczonym egzaminie uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat wystawiony zgodnie z § 71 ust. 4 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014 r., poz. 667).

W wybranych kursach certyfikat jest dodatkowo płatny. Informacja podana w szczegółach warunków oferty.

Strona internetowa firmy

Recenzje klientów

3.1
na podstawie 10 recenzji Groupon
100% zweryfikowane recenzje
Wszystkie recenzje Groupon pochodzą od osób, które zrealizowały oferty z tym sprzedawcą. Prośby o recenzję są wysyłane e-mailem do klientów, którzy kupili ofertę.
Zrecenzowano dnia
Ola
Pomocny recenzent
1 ocena|1 recenzja
Skorzystałam już któryś raz że szkolen tej firmy. Jak dla mnie są na bardzo fajnym poziomie, merytoryczne, bez dodatkowych ozdobników, najważniejsze wiadomości. Kilka razy wykorzystywałam już zdobytą wiedzę w pracy. Mam nadzieję że teraz również tak będzie z kursem Excela. Już planuje zakup kolejnych części

Odpowiedź sprzedawcy:

217 days ago
Dziękujemy za miłe słowa.
Damian
2 ratings|1 recenzja
Liczne literówki już w pierwszym slajdzie oraz w kolejnych, sprawiają bardzo złe pierwsze wrażenie i poczucie, że zostało to zrobione w pośpiechu i z pomocą AI. Cena w pakiecie 3 szkoleń adekwatna do jakości.
Grzegorz
Top recenzent
Pomocny recenzent
9 ratings|5 reviews
UWAGA KONSUMENCI !!! Przestrzegam przed ZAKUPEM jakichkolwiek USŁUG SZKOLEŃ od tej Firmy. Nie należy również kupować żadnych CERTYFIKATÓW o ukończonym szkoleniu. TA FIRMA TO OSZUŚCI. Końcem lutego br. zdałem dwa Egzaminy i zakupiłem Certyfikaty o ukończonych szkoleniach , do tej pory a mamy koniec maja, CERTYFIKATY NIE DOTARŁY. Obecnie sprawa jest zgłoszona do UOKiK oraz na Policje, bo nie życzę sobie takiego olewania względem konsumenta, ze strony sprzedawcy usług. BRAK również kontaktu czy to przez tel, sms, internet ze strony MG Centrum Szkoleń i Korepetycji. Odradzam korzystania z takich usług.

Odpowiedź sprzedawcy:

269 days ago
Niestety komentarz jest pomówieniem. Certyfikaty zostały klientowi dostarczone.

Odkryj więcej