Starołęcka 60, Poznań

Gra w paintball z wyposażeniem dla 8 osób za 419,99 zł i więcej w United Paintball Poznań

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do rozrywki i emocjonującej zabawy w gronie nawet 20 osób

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
I
Ilona
4 Oceny1 reviews
październik 5, 2020
Ciekawy tor, mila obsluga. Pozytywnie.
C
Cezarytop reviewer
7 Oceny5 reviews
wrzesień 3, 2020
Polecam bardzo fajna zabawa i odprężenie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • liczba kulek w pakiecie: 100
  • możliwość dokupienia dodatkowych kulek: tak, 100 szt – 15 zł, 200 szt.– 30 zł (cena kulek może ulec zmianie zgodnie z cennikiem strzelnicy)
  • liczba osób, która może wziąć udział w zabawie: maks. 20

Oferta obejmuje:

  • 100 szt. kulek dla każdej osoby
  • mundur
  • maskę
  • marker
  • obsługę instruktora

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 120-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 665 553 115. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Minimalny wiek uczestników to 12 lat. Realizacja od poniedziałku do niedzieli z wykluczeniem soboty. Oferta przeznaczona dla grup maks. 20-osobowych. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

United Paintball Poznań

Dzięki posiadaniu kilku pól do gry w paintball o różnorodnej infrastrukturze, firma może zorganizować emocjonującą bitwę dla kilku lub nawet kilkuset osób. Dokłada przy tym wszelkich starań, by zabawa przebiegała w bezpiecznych warunkach, stąd nad jej przebiegiem czuwają doświadczeni instruktorzy, a sprzęt do gry spełnia surowe normy jakości. Z kolei prawdziwe mundury wojskowe używane przez armię szwajcarską oraz maska Empire Helix Thermal z nieparującą szybką i wentylacją sprawiają, że rozgrywki są komfortowe także w trakcie sezonu letniego.