Brak nowych powiadomień

True Flow

ul. Zwierzyniecka 3 lok. 79, Warszawa

Wybrane szkolenie dla 1 osoby (od 344,99 zł) lub 2 osób (od 689,99 zł) z firmą True Flow

Oferta ograniczona czasowo!
Do -65%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrane szkolenie z zakresu negocjacji, emocji i odczytu mimiki twarzy, technik sprzedaży czy sztuki prezentacji

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 344,99 zł zamiast 990 zł za szkolenie „Perswazja i negocjacje – klucz do sprzedaży” lub „Emocje i odczyt kłamstw, mikroekspresje” dla 1 osoby,
 • 689,99 zł zamiast 1980 zł za szkolenie „Perswazja i negocjacje – klucz do sprzedaży” lub „Emocje i odczyt kłamstw, mikroekspresje” dla 2 osób,
 • 544,99 zł zamiast 990 zł za szkolenie „Techniki sprzedaży i negocjacji w biznesie” lub „Sztuka wystąpień oraz prezentacji” dla 1 osoby,
 • 1089,99 zł zamiast 1980 zł za szkolenie „Techniki sprzedaży i negocjacji w biznesie” lub „Sztuka wystąpień oraz prezentacji” dla 2 osób.

Szkolenia odbywają się w godz. 9-16.

Poszczególne szkolenia:

 • „Perswazja i negocjacje – klucz do sprzedaży”: szkolenie przybliża m.in. zagadnienia związane z technikami negocjacyjnymi i wpływu na inne osoby, metodami obrony przed próbami manipulacji itp.
 • „Emocje i odczyt kłamstw, mikroekspresje”: szkolenie przybliża m.in. zagadnienia związane z mimiką twarzy charakterystycznej dla danego rodzaju emocji itp.
 • „Techniki sprzedaży i negocjacji w biznesie”: szkolenie przybliża m.in. zagadnienia związane z argumentacją, technikami negocjacyjnymi itp.
 • „Sztuka wystąpień oraz prezentacji”: szkolenie przybliża m.in. zagadnienia związane z atrakcyjnością sztuki prezentowania, zachowań podczas wystąpienia itp.

W cenę szkolenia otwartego wliczone są:

 • sala szkoleniowa,
 • trener,
 • przerwy kawowe,
 • wszystkie materiały, ćwiczenia i narzędzia wykorzystywane w trakcie zajęć,
 • certyfikaty ukończenia warsztatu.

Metody szkoleniowe:

 • elementy coachingu,
 • ćwiczenia indywidualne i zespołowe,
 • dyskusje i burze mózgów,
 • studia przypadków,
 • analiza zachowań.

Informacje o trenerze:

Łukasz Kaca - CEO True Flow/ Ekspert ds. Perswazji, Negocjacji i Odczytu Ludzi

Szkolenia prowadzi założyciel i zarządzający True Flow oraz Flow Agro, certyfikowany coach i trener. Jest to również czynny wykładowca na Uniwersytecie SWPS na kierunku Psychologia. Z wykształcenia magister inżynier, ukończył Politechnikę Warszawską.

Od 2009 roku zajmuje się kompetencjami związanymi z perswazją, negocjacjami, sprzedażą oraz kompetencjami menedżerskimi. Wykorzystuje do tego naukę m.in. Miltona Ericksona, Roberta Diltsa, Johna Grindera, Richarda Bandlera czy Fritza Perlsa. Posiada wysokie kompetencje związane z odczytem ludzkich procesów myślowych, emocji i kłamstwa za pomocą mowy ciała i mikroekspresji na podstawie wiedzy wywodzącej się od Paula Ekmana.

Ma za sobą ponad 250 szkoleń, 350 godzin coachingów i 3000 wyszkolonych osób.

Realizował projekty szkoleniowe, doradcze oraz warsztaty dla m.in.: Class, Tornum, Kellog’s, Get Back, BVT, UPS, Buttimer Polska, AgroRami, DT Partners, SmartWay, Oshee, Party Projekt, Blue Media, Napena, Schmidt, Klucz I Dom, Górnicze Zakłady Dolomitowe, Bogart, Center Plast, Dolfos, Fosfan, Greenland, Klasmann Deilmann, KWS Lochów, Mandam, Zuptor, Techmlek, Siarkopol, SolarnCorn, Polska Grupa Nawozowa, Landi-Tech, Ekodarpol, Du Pont Pionier, Just Point, Ekoflora, GNM Techmet, Agrarius i wiele innych.

Warunki

Groupon ważny przez 5 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 15 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kontakt: tel. 690 019 605, mail: m.wolinski@trueflow.pl. Szkolenia odbywają się w Warszawie. Informacje na temat lokalizacji do uzyskania bezpośrednio u organizatora.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

True Flow

Firma została stworzona po to, by wprowadzić nową jakość i standard szkoleń na rynku. Posiada wieloletnie doświadczenie i praktykę w branży projektów szkoleniowych dla międzynarodowych korporacji, instytucji publicznych, jak i firm z sektora prywatnego. Przeprowadziła setki godzin szkoleniowych, warsztatów czy prac indywidualnych z klientami w ramach doradztwa i consultingu. Ciągle podnosi swoje kompetencje w oparciu o aktualne trendy, wiedzę oraz realia biznesowe. Współpracuje z wieloma trenerami czy ekspertami w swojej dziedzinie. Trenerzy w trakcie swojej pracy korzystają z efektywnych metod szkoleniowych tak, aby przekazywana wiedza nie była tylko wiedzą teoretyczną, ale też praktyczną. Projekty szkoleniowe dopasowane są do aktualnych potrzeb klientów oraz zmieniającego się rynku w branży szkoleniowej.

True Flow

Zajęcia, Kurs akademicki