Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

2 lokalizacji

Skok ze spadochronem w tandemie ze zdjęciami i filmem dla 1 osoby w Spadochronowym Klubie Sportowym Sky Camp

Wybierz opcję

Wyróżniki

Skok ze spadochronem w tandemie z możliwością uwiecznienia na zdjęciach i filmie to dobry pomysł na prezent dla osoby spragnionej emocji

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie skok spadochronowy z wysokości 4000 m z prędkością 200 km/h trwający prawie minutę
  • opcjonalnie: zdjęcia (drukowane) i film (przekazywany za pośrednictwem linku, spod którego można go pobrać na płytę CD lub zgrać na pendrive)

Skok odbywa się z profesjonalnym, w pełni wykwalifikowanym instruktorem. Dla chętnych w ramach wykupionego skoku odbywa się również wstępne szkolenie teoretyczne przygotowujące do kursu spadochronowego oraz nauka składania spadochronu.

Warunki

Przeciwwskazania: epilepsja. Maks. waga uczestnika: 100 kg. Min. wzrost uczestnika: 121 cm. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 730 528 528. Osoby niepełnoletnie mogą skakać za zgodą rodzica lub prawnego opiekuna. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Sky Camp Spadochronowy Klub Sportowy

Ośrodek założyli fani spadochroniarstwa, którzy chcieli podzielić się z innymi radością płynącą ze skoków z 4000 metrów. W każdym sezonie wykonują ponad 15000 skoków, z czego prawie 3000 odbywa się w tandemie (z instruktorem) z wykorzystaniem renomowanego sprzętu spadochronowego. Gwarantuje to doświadczenie i wysoką jakość usług szkoleniowych i tandemowych. Ośrodek może poszczycić się certyfikatem przyznanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, który uprawnia do prowadzenia szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie – od skoczka spadochronowego (PJ) do instruktora spadochronowego z uprawnieniami tandemowymi i AFF. Sky Camp realizuje skoki na lotnisku w Bednarach (około 30 min od centrum Poznania).