Brak nowych powiadomień

polatajmy.eu

Lot motoparalotnią nad Warszawą z Mistrzem od 150 zł Podniebna przygoda z Polatajmy.eu (do - 40%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -28%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Niesamowita przygoda i okazja do oglądania Panoramy Warszawy, Wisły i Zalewu Zegrzyńskiego z lotu ptaka

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Przygoda z motoparalotnią oraz okazja do oglądania panoramy Warszawy:

  • 150 zł zamiast 250 zł za Spotkanie zapoznawcze i lot z motoparalotnią: pakiet Standard dla 1 osoby (bez filmu full HD)
  • 299 zł zamiast 500 zł za Spotkanie zapoznawcze i lot z motoparalotnią: pakiet Standard dla 2 osób (bez filmu full HD)
  • 249 zł zamiast 350 zł za Spotkanie zapoznawcze i lot z motoparalotnią: pakiet VIP dla 1 osoby (z filmem full HD)
  • 499 zł zamiast 700 zł za pakiet VIP dla 2 osób (z filmem full HD).

Podniebna przygoda obejmuje spotkanie zapoznawcze, a dodatkowo uczestnicy otrzymają lot dwuosobową motoparalotnią z możliwością skorzystania z lotu od razu na miejscu. Amatorom podniebnych przygód towarzyszyć będzie doświadczony i utytułowany pilot Reprezentacji Polski. W ramach spotkania uczestnicy podniebnej przygody otrzymują podstawowe wiadomości dotyczące lotu, aby mogli zrozumieć to, co będą obserwować i doświadczać w czasie lotu. Następnie uczestnicy wezmą udział w przeglądzie przedlotowym, sprawdzeniu działania przyrządów pokładowych. Reszta należy do pilota, jeśli uczestnicy zdecydują się na lot. W czasie lotu będą mogli obserwować i dotykać tego, co jest niedostępne z pozycji piechura. Będzie to spora dawka pozytywnych emocji, poczucia wolności – zostaw troski dnia codziennego na ziemi i daj się ponieść… Lot odbywa się z wykorzystaniem motoparalotni, czyli tzw: miękkiego szybowca z silnikiem. Po wyłączeniu silnika w powietrzu, paralotnia kontynuuje lot szybujący w ciszy i przy lekkim powiewie wiatru, delektując się pięknem krajobrazu Warszawy i Mazowsza. Lądowanie bez silnika jest łagodne i krótkie, nawet na bardzo małej powierzchni. Wieczory panieńskie / kawalerskie z szampanem na lotnisku z lotami motoparalotniowymi są organizowane indywidualnie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Lokalizacje:

  • Warszawa, Białołęka,
  • Gmina Stare Babice k. Warszawy (dojazd ZTM linie: 714,719,729, L-6), ok. 10 minut od zajezdni autobusowej ZTM os. Górczewska (Bemowo). 
  • Łomianki, 5 km od Warszawy (Bielany), dojazd ZTM, Metro Młociny

Polatajmy.eu

Ci, którzy chcą zostawić troski dnia codziennego na ziemi, mogą odwiedzić firmę Polatajmy.eu. Szybowanie w powietrzu pozwala doświadczyć nietypowych emocji związanych z samym bujaniem w obłokach oraz zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy, m.in. Warszawę i Zalew Zegrzyński z lotu ptaka. Warto dodać, że podniebna przygoda jest całkowicie bezpieczna. Motoparalotnia to miękki szybowiec z silnikiem funkcjonującym po wyłączeniu w powietrzu jak paralotnia, na której można kontynuować lot szybujący w ciszy i pod okiem doświadczonego pilota, m.in. członka Kadry Narodowej, Mistrza Europy.

Warunki

Groupon ważny przez 10 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców. Maks. waga 105 kg. Decyzję o wykonaniu i przebiegu lotu podejmuje pilot. 
Dodatkowe informacje:weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwośćdokupienia filmu na miejscu (70 zł). W przypadku nieodpowiednich warunków pogodowych realizacja zostaje przeniesiona na inny termin (ostateczną decyzją podejmuje pilot). Opcja z filmem, konieczne jest zabranie ze sobą karty pamięci Micro SD minimum 4GB lub możliwy zakup karty na miejscu. Przed lotem konieczność podpisania regulaminu po wcześniejszym zapoznaniu z nim i oświadczenia członka załogi (m.in. o stanie zdrowia).
Konieczna rezerwacja tel. 509 245 540 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego (bez podania tych informacji, rezerwacja może zostać nie przyjęta - indywidualna decyzja organizatora). Lot należy potwierdzić z 2-dniowym wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

polatajmy.eu

polatajmy.eu

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.