MG Centrum Szkoleń i Korepetycji Marta Gwiżdż-Pikor

Kurs online: makijaż z certyfikatami za 39 zł z MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Wybierz opcję

Wyróżniki

Kurs uczy, jak samodzielnie i umiejętnie wykonać efektowny makijaż, który podkreśli atuty i zatuszuje niedoskonałości

O tej ofercieOferta

 • 39 zł za kurs online makijażu z certyfikatami.

W skład oferty wchodzi dostęp do 2 kursów:

MAKIJAŻ DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Dzięki makijażowi można podkreślić swój wygląd – skorygować wszystkie wady i podkreślić najważniejsze zalety z użyciem specjalnie do tego celu dobranych kosmetyków. Żeby wykonać dopracowany makijaż, należy na początku określić swój typ urody, dopasować właściwe kosmetyki kolorowe i wiedzieć, jak je nałożyć.

PLAN SZKOLENIA

 1. Czym jest makijaż?
 2. Podstawowy zestaw kosmetyków
 3. Podstawowy zestaw akcesoriów
 4. Kosmetyki wg kolejności ich nakładania
 5. Przygotowanie skóry do makijażu
 6. Skóra – podkład, korektor, puder
 7. Oczy – cienie do powiek, kredka/eyeliner, tusz do rzęs, kredka/cień do brwi
 8. Konturowanie – bronzer/róż/rozświetlacz
 9. Usta – Konturówka/szminka/błyszczyk do ust
 10. Akcesoria do makijaż
 11. Pędzle do makijażu –do podkładu, do różu, do cieni, do rozcierania, do dolnej powieki, do brwi/eyelinera, do ust, szczoteczka do brwi i rzęs
 12. Pielęgnacja pędzli
 13. Regulacja brwi – pęseta
 14. Technika użycia zalotki
 15. Kilka trików

Więcej informacji TUTAJ

MAKIJAŻ DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Dzięki makijażowi można podkreślić swój wygląd – skorygować wszystkie wady i podkreślić najważniejsze zalety z użyciem specjalnie do tego celu dobranych kosmetyków. Żeby wykonać dopracowany makijaż, należy na początku określić swój typ urody, dopasować właściwe kosmetyki kolorowe i wiedzieć, jak je nałożyć.

PLAN SZKOLENIA

 1. Etapy makijażu
 2. Miejsce pracy
 3. Mali pomocnicy
 4. Makijaż oczu krok po kroku
 5. Makijaż twarzy krok po kroku
 6. Makijaż brwi
 7. Malowanie twarzy krok po kroku
 8. Makijaż usta krok po kroku
 9. Test egzaminacyjny

Więcej informacji TUTAJ

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 10 grouponów.
Realizacja:
1.wejdź na stronę http://www.mg-szkolenia.pl,
2. kliknij Załóż konto (w prawym górnym rogu strony),
3. aktywuj konto poprzez kliknięcie w otrzymany na maila link,
4. wejdź na http://www.mg-szkolenia.pl i kliknij zakładkę Wykorzystaj kod
5. wybierz Groupon jako portal, na którym zostało zakupione szkolenie- wpisz kody z otrzymanego groupona.
Dodatkowe informacje: certyfikat w formie PDF zostanie przesłany na adres mailowy po ukończeniu kursu. Pakiet certyfikatów do każdego szkolenia w j. polskim i j. angielskim (drukowanych, z indywidualnym hologramem, laminowanych) płatny dodatkowo w MG Centrum Szkoleń i Korepetycji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

MG Centrum Szkoleń i Korepetycji

Specjalnością MG Centrum są rozbudowane szkolenia online z zakresu Systemu Zarządzania Jakością, kursy dla przedsiębiorców oraz szkolenia informatyczne. Pod okiem specjalistów z różnych dziedzin można także stacjonarnie zgłębiać tajniki wiedzy w kwestiach miękkich umiejętności biznesowych czy z zakresu rozwoju osobistego – w bogatej ofercie centrum nie brakuje bowiem warsztatów z m.in. efektywnej pracy i zarządzania czasem pracy oraz efektywnej nauki i technik pamięciowych czy treningów asertywności.

Od czasu powstania firmy w 2010 roku nieprzerwanie buduje ona swoją pozycję na ogólnopolskim rynku przedsiębiorstw zajmujących się przygotowaniem i organizacją szkoleń i dziś, obok profesjonalnych kursów dla przedsiębiorczych, z zakresu ochrony środowiska, transportu i spedycji czy szkoleń ISO, w jej ofercie znaleźć można również kursy językowe, z zakresu sztuki, przygotowujące do matury, warsztaty dla dzieci, a także korepetycje ze wszystkich przedmiotów na wszystkich poziomach zaawansowania. Dotąd centrum przeszkoliło łącznie ponad 6000 osób, a pośród klientów, którzy zaufali proponowanym przez placówkę metodom nauczania, są m.in. Poczta Polska, Uniwersytet Śląski w Katowicach i firma Esperto. Od października 2014 roku firma MG Centrum Szkoleń i Korepetycji posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001.

Od 2012 roku centrum funkcjonuje w ramach programu Rzetelna Firma, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa dla klientów w transakcjach kupna i organizacji szkoleń na terenie całej Polski. W 2013 r. zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod numerem 2.24/00150/2013.

Firma Szkoleniowa MG Centrum Szkoleń i Korepetycji jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.24/00150/2013:

 1. Ustawa z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2016 r. poz. 645, z późn. zm.) – art. 20
 2. Obwieszczenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 781)

W przypadku wybranych kursów po zaliczonym egzaminie uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat wystawiony zgodnie z § 71 ust. 4 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 maja 2014 r. w sprawie szczegółowych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz. U. z 2014 r., poz. 667).

W wybranych kursach certyfikat jest dodatkowo płatny. Informacja podana w szczegółach warunków oferty.