zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Loty Motolotnią

Szklarka Przygodzicka, Szklarka Przygodzicka

Do 17% zniżki na Paralotniarstwo/lotniarstwo aktywność/doświadczenie) w Loty Motolotnią

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń oraz podziwiania krajobrazów Wzgórza Ostrzeszowskiego i Kotliny Odolanowskiej

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Daria
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
2 dni temu
Rewelacja! Polecam z całego każdemu. Bałam się strasznie ale okazuje się że strach ma wielkie oczy. Widoki obłędne. Masz wrażenie że płyniesz po niebie. Na pewno powtórzę 😊
R
Robert
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 17, 2022
To był mój pierwszy lot i dodam, że mam lęk wysokości ;) Sam się na to zdecydowałem (to nie był prezent) i nie żałuję, a polecam wszystkim :) Piękne widoki i niezapomniane, pozytywne dla mnie emocje. Dzięki temu przeżyciu przełamałem się do podejmowania kolejnych wyzwań :)
A
Alicja
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 11, 2022
To był hardcore. Instruktor- pełen profesjonalizm, stoicki spokój i opanowanie. Niesamowite przeżycie, zwłaszcza start, kiedy myślałam, że ucieknę. Tylko dokąd? Potem, po uspokojeniu rozedrganych myśli, było wspaniale. Widoki niesamowite. Płyniesz po niebie z prędkością 110-120 km /h, ale zupełnie tego nie odczuwasz. Wysokość ok. 600 m na Ziemią. Atrakcja dla ludzi o silnych nerwach, ale warto chociaż raz w życiu wyjść z własnej strefy komfortu i zrobić coś szalonego. Będę pamiętać tę podróż do końca życia.
J
Justyna
4 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 16, 2021
Wspaniała przygoda! Serdecznie polecam wszystkim.
N
Natalia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 20, 2021
Rewelacja! Pan Dariusz to przemiły człowiek i widać że to osoba na właściwym miejscu! Film jeszcze nie obejrzany, ale widoki wspaniałe :) Nie był to zwykły lot lecz opowieść o okolicy, żałuję jedynie że nie dałam się namówić aby wlecieć ponad chmury ale spokojnie! Wrócę na pewno i wtedy już zaszaleje :) Polecam warto dla tych pięknych widoków!!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 6 opcji

Lot widokowy ze szkoleniem:

  • 159,99 zł za 15-minutowy lot dla 1 osoby
  • 219,99 zł za 30-minutowy lot dla 1 osoby
  • 249,99 zł za 30-minutowy lot dla 1 osoby + filmowanie

  • 299,99 zł za 15-minutowy lot dla 2 osób
  • 449,99 zł za 30-minutowy lot dla 2 osób
  • 519,99 zł za 30-minutowy lot dla 2 osób + filmowanie

Loty odbywają się nad Wzgórzami Ostrzeszowskimi i Kotliną Odolanowską, czyli jednymi z najbardziej wartościowych obszarów w regionie. Wzgórza Ostrzeszowskie są najwyższą częścią Wału Trzebnickiego, a Kotlina Odolanowska jest malowniczym obniżeniem terenu częściowo zalesionym z rozległymi łąkami i licznymi stawami rybnymi.

Dane techniczne motolotni Tanarg: jedna z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych technicznie motolotni na rynku. Wózek motolotniowy, wyposażony w silnik Rotax 912UL 100 km wraz z osprzętem. Skrzydło BioniX 2 - skrzydło firmy Air Creation, jego cechą jest zmiana geometrii krawędzi spływu w locie dzięki czemu można uzyskać prędkości przelotowe od 85 do nawet 170 km/h. Lekka i wytrzymała kratownica z rur i profili kwasoodpornych, w całości w owiewki aerodynamiczne ,które scalają wózek w jedna bryłę zoptymalizowaną pod kątem aerodynamiki oraz komfortu załogi, wygodne fotele z pełną regulacją i możliwością ustawienia odległości orczyka koła przedniego wraz z dźwignią gazu i hamulca, amortyzatory gazowo-olejowe, aluminiowy widelec przedni. Wózek wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ergonomiczne rozmieszczenie wszystkich urządzeń pokładowych i sterownic daję w locie odczucie silnej spójności z maszyną.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z uwagi na występującą pandemię koronawirusa, każdy pasażer przed lotem otrzymuje świeżą kominiarkę i kask wcześniej poddany ozonowaniu. Po każdym locie kask będzie po raz kolejny ozonowany i dezynfekowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 335 345 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Loty Motolotnią

Różnica między marzycielem a człowiekiem czynu jest taka, iż ten drugi szybować z głową w chmurach może w świecie rzeczywistym. Firma Loty Motolotnią umożliwia podniebne podróże, pełne ekscytacji i adrenaliny, pod okiem doświadczonego instruktora. Dodatkowym atutem jest możliwość nagrania pamiątkowego filmu z lotu.