zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem KATALOG. Wkrótce koniec.

Dostęp do wybranego kursu językowego (od 39,99 zł) na 3,6 lub 12 miesięcy na platformie SuperMemo

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dostęp do platformy pozwala na naukę wybranego języka oraz słów z określonej specjalizacji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
T
Tamaratop reviewer helpful reviewer
6 Oceny5 reviews
wrzesień 1, 2021
Według mnie najlepsze miejsce ever do nauki języka. Świetnie wyważone powtórki i nowa wiedza, przystępne ceny - zostałam z SuperMemo na dłużej. Żeby jeszcze sprzedawano w pakiecie systematyczność ..... rozmarzyłam się. Polecam wszystkim; początkujacym i zaawansowanym !

O tej ofercie


Szczegóły:

 • w ofercie dostęp do platformy SuperMemo.com z nauką wybranego języka przez 3, 6 lub 12 miesięcy
 • kursy językowe No problem! do wyboru:
  • angielski
  • niemiecki
  • hiszpański
  • włoski
  • rosyjski
  • francuski
  • polski
 • język angielski Young Learners dla dzieci w wieku 7-12 lat (3 części)
 • język angielski Business English (5 części)

Dostęp do platformy SuperMemo.com to wiele kursów do nauki 7 języków na różnych poziomach zaawansowania, w tym: angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, rosyjski, francuski, polski. Kursy dostępne także na Androida/ iOS/komputery PC. Więcej informacji dostępnych TUTAJ

Kurs No problem!: 36 lekcji od podstaw do poziomu zaawansowanego, do 5 tysięcy słów i wyrażeń w ćwiczeniach, teksty, dialogi, komentarze, profesjonalne nagrania – kurs odpowiada ogólnej potrzebie kształcenia umiejętności językowych do codziennej komunikacji.

Kurs Young Learners: dla dzieci w wieku 7-12 lat, nauka od podstaw przez zabawne, interaktywne animacje i ćwiczenia, ciekawe postacie oraz nagrania uczące angielskiej wymowy, 550 słówek, 90 zagadnień gramatycznych, ponad 300 dialogów i 2000 ćwiczeń.

Tematy kursu Business English: Zakładanie firmy, Zarządzanie, Komunikacja biznesowa, Marketing i reklama, Negocjacje i prezentacje, 1500 słów, wyrażeń i zwrotów w typowych sytuacjach biznesowych z ćwiczeniami utrwalającymi, nagrania ze scenkami filmowymi, prezentującymi znaczenie i użycie słownictwa w kontekście.


Dzięki platformie SuperMemo można samodzielnie zdecydować, gdzie, kiedy i jak chce się uczyć – online czy offline, na komputerze, telefonie czy tablecie. Można zacząć na komputerze stacjonarnym, a następnie kontynuować na smartfonie czy tablecie, bez konieczności przerabiania tych samych ćwiczeń jeszcze raz. Warto dodać, że postępy w nauce są synchronizowane pomiędzy urządzeniami.

Możliwość pobrania dowolnej aplikacji do nauki

Platforma SuperMemo.com dostarcza rozwiązanie do wygodnego i skutecznego uczenia się szybciej niż metodami tradycyjnymi. Szybkie rezultaty zapewnia zastosowana w kursach metoda – algorytm powtórek SuperMemo – której skuteczność potwierdzają badania naukowe. Wystarczy poświęcić na naukę ok. 20 minut dziennie, a efekty mogą być zauważalne już po pierwszym miesiącu.

Badania Wydawnictwa Szkolnego PWN wykazały, że metoda SuperMemo daje o 30% lepsze rezultaty niż nauka tradycyjnymi metodami.

Materiały kursów powstały w oparciu o wytyczne Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego dla poziomów A1-C2.

Jak zacząć naukę z kursami w supermemo.com?

Warunki

Groupon ważny do 31.08.2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić wiele grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon, należy wejść na stronę www.supermemo.com, we wskazanym polu zrealizować kod grouponu i aktywować wybrany język w strefie kursanta.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

SuperMemo

Platforma SuperMemo dostarcza swoim użytkownikom wygodne i efektowne rozwiązania do nauki języków online. Serwis został uhonorowany wieloma nagrodami przyznawanymi m.in. przez specjalistyczne czasopisma. Ale nie tylko te wyróżnienia są gwarancją efektywnej nauki. Szybkie rezultaty zapewnia przede wszystkim wykorzystywana podczas kursu metoda, której skuteczność potwierdzają badania naukowe.

Metoda SuperMemo zakłada regularne powtarzanie przyswajanego materiału w wyznaczonych z góry, optymalnych odstępach czasowych. Postępy w nauce są nieustannie monitorowane przez program, który dzięki uzyskanym informacjom o tempie nauki kursanta tworzy dla niego indywidualny plan. Dzięki temu użytkownik nie traci czasu na niepotrzebne powtarzanie materiału, który już zna, ale skupia się na pracy nad tymi zagadnieniami, które sprawiają mu więcej kłopotów. Materiały dydaktyczne obejmują teksty i dialogi czytane przez brytyjskich lektorów, komentarze językowe i kulturowe, wykłady z gramatyki oraz listy z nowym słownictwem. Wystarczy poświęcić na naukę ok. 20 minut dziennie, a efekty będą zauważalne już po pierwszym miesiącu.