zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TOP20. Dziś koniec.

Krakowska Szkoła Barmanów

ul. Urzędnicza 19/I, Kraków

Kurs domowego baristy lub barmana za 190 zł i więcej opcji w Krakowskiej Szkole Barmanów

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:6 dni 22:36:33
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja do zapoznania się z procedurami parzenia kawy lub ciekawostkami związanymi z najpopularniejszymi napojami wykonywanymi przez barmanów

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania kursu: 5 godzin

Kurs domowego baristy:

  • kurs pozwoli nauczyć się parzenia kawy, która zaskoczy wyszukane podniebienia. Dotyczy doboru odpowiedniej kawy, oceny jej jakości i sposobu przechowywania by najdłużej cieszyć się jej aromatem i jak zaparzyć idealną kawę. Możliwość poznania smaku kaw na świecie. Podczas kursu można dowiedzieć się, jak dobrać odpowiedni sprzęt i dodatki, które uczynią kawę idealną.
  • upominek dla każdej osoby: kawa ziarnista, mieszanka o wadze 400 g

Kurs domowego barmana:

  • kursant uzyska wiedzę na temat podstawowych napojów tworzonych przez barmana oraz zaznajomi się ze sprzętem barmańskim. Dodatkowo pozna sposoby dekoracji i nauczy się tworzyć własne kompozycje i przepisy.
  • upominek dla każdej osoby: piwo kraftowe (4 sztuki)

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W przeciągu 2 miesięcy należy umówić się na termin warsztatu, nie oznacza to, iż termin musi zawierać się w 2 miesiącach od dokonania zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kursy realizowane są niewielkich grupach. Warunkiem realizacji jest skompletowanie grupy szkoleniowej. Szkoła rezerwuje sobie prawo do odwołania kursu lub wprowadzenia zmian w terminarzu zajęć, jeżeli konieczność ta wynika z przyczyn od Szkoły niezależnych. W przypadku, gdy planowana grupa nie może powstać z powodu niewystarczającej liczby uczestników (minimum 8 osób), szkoła może zaproponować zajęcia w innym terminie. Uczestnik kursu oświadcza, że wszystkie dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym są aktualne np. numer telefonu. W przypadku błędnych danych kontaktowych Szkoła nie będzie w stanie poinformować o zmianach w terminarzu zajęć. W sytuacji braku możliwości rejestracji drogą elektroniczną prośba o kontakt telefoniczny 884 315 615.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online na http://www.ksb.krakow.pl/, z podaniem kodu grouponu. Kod grouponu należy wpisać w pole numer vouchera. Odwołanie wizyty z przynajmniej 5-dniowym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do zmiany terminu wizyty. Jeśli pomimo dokonanej rejestracji nie otrzymałeś/aś informacji zwrotnej z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia, napisz na adres ksb.szkola@gmail.com. Proszę jednak sprawdzić na wszelki wypadek SPAM. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Krakowska Szkoła Barmanów

Krakowska szkoła specjalizuje się w podnoszeniu kwalifikacji kursantów w zakresie wiedzy baristycznej i barmańskiej. Oprócz tego prowadzone są też szkolenia sommelierskie i dotyczące historii whisky.