Brak nowych powiadomień

Krakowska Szkoła Barmanów

Kurs domowego baristy lub barmana za 190 zł i więcej opcji w Krakowskiej Szkole Barmanów

Oferta niedługo się kończy!
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zapoznania się z procedurami parzenia kawy lub ciekawostkami związanymi z najpopularniejszymi napojami wykonywanymi przez barmanów

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania kursu: 5 godzin

Kurs domowego baristy:

  • kurs pozwoli nauczyć się parzenia kawy, która zaskoczy wyszukane podniebienia. Dotyczy doboru odpowiedniej kawy, oceny jej jakości i sposobu przechowywania by najdłużej cieszyć się jej aromatem i jak zaparzyć idealną kawę. Możliwość poznania smaku kaw na świecie. Podczas kursu można dowiedzieć się, jak dobrać odpowiedni sprzęt i dodatki, które uczynią kawę idealną.
  • upominek dla każdej osoby: kawa ziarnista, mieszanka o wadze 400 g

Kurs domowego barmana:

  • kursant uzyska wiedzę na temat podstawowych napojów tworzonych przez barmana oraz zaznajomi się ze sprzętem barmańskim. Dodatkowo pozna sposoby dekoracji i nauczy się tworzyć własne kompozycje i przepisy.
  • upominek dla każdej osoby: piwo kraftowe (4 sztuki)

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W przeciągu 2 miesięcy należy umówić się na termin warsztatu, nie oznacza to, iż termin musi zawierać się w 2 miesiącach od dokonania zakupu.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kursy realizowane są niewielkich grupach. Warunkiem realizacji jest skompletowanie grupy szkoleniowej. Szkoła rezerwuje sobie prawo do odwołania kursu lub wprowadzenia zmian w terminarzu zajęć, jeżeli konieczność ta wynika z przyczyn od Szkoły niezależnych. W przypadku, gdy planowana grupa nie może powstać z powodu niewystarczającej liczby uczestników (minimum 8 osób), szkoła może zaproponować zajęcia w innym terminie. Uczestnik kursu oświadcza, że wszystkie dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym są aktualne np. numer telefonu. W przypadku błędnych danych kontaktowych Szkoła nie będzie w stanie poinformować o zmianach w terminarzu zajęć. W sytuacji braku możliwości rejestracji drogą elektroniczną prośba o kontakt telefoniczny 884 315 615.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online na http://www.ksb.krakow.pl/, z podaniem kodu grouponu. Kod grouponu należy wpisać w pole numer vouchera. Odwołanie wizyty z przynajmniej 5-dniowym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do zmiany terminu wizyty. Jeśli pomimo dokonanej rejestracji nie otrzymałeś/aś informacji zwrotnej z potwierdzeniem Twojego zgłoszenia, napisz na adres ksb.szkola@gmail.com. Proszę jednak sprawdzić na wszelki wypadek SPAM. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Krakowska Szkoła Barmanów

Krakowska szkoła specjalizuje się w podnoszeniu kwalifikacji kursantów w zakresie wiedzy baristycznej i barmańskiej. Oprócz tego prowadzone są też szkolenia sommelierskie i dotyczące historii whisky.

Krakowska Szkoła Barmanów

Zajęcia, Kurs barmański, Umiejętność lub hobby
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.