zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Klub Strzelectwa Tma1993 Group

Staszica 48, Kalisz

Wejście na strzelnicę: pakiet Intro – 20 szt. amunicji dla 1 osoby w Klubie Strzelectwa Tma1993 Group

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code START. Ends 1.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wynajęcie toru na strzelnicy z pakietem amunicji to okazja do ćwiczenia celności i sposób na emocjonujące spędzenie wolnego czasu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas pobytu na strzelnicy: ok. 30 min
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub mailowo 62 59 818 88, 725 303 035; tma1993group@onet.pl. Oferta jest przeznaczona dla osób dorosłych, osoby niepełnoletnie mogą wejść na strzelnicę wyłącznie z opiekunem. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Klub Strzelectwa Tma1993 Group

Zlokalizowany w Kaliszu klub powstał w celu „stworzenia dogodnych warunków do uprawiania strzelectwa nie tylko w formach sportowych ale również w formach poza sportowych”. Członkowie klubu mają możliwość rozwijania w nim swoich pasji i zainteresowań strzeleckich, poznawania nowych ludzi i korzystania z wiedzy oraz doświadczenia kadry instruktorsko-trenerskiej. Na miejscu można również ćwiczyć celność dzięki możliwości skorzystania ze strzelnicy.