zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

Grom Group

ul. Wspólna 2C lok. 2-4, Warszawa Wesoła

Szkolenie strzeleckie z użyciem Glocka 17 za 99,99 zł i więcej opcji w Grom Group (do -33%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code LOCAL25. Ends 25.9.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Zajęcia dla osób zaczynających przygodę ze strzelaniem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
B
Beniamin
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 30, 2021
Bardzo profesjonalne szkolenie i fachowa wiedza. Polecam!

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Wybrane szkolenie strzeleckie z wynajęciem toru, broni oraz opieką instruktora

 • 99,99 zł zamiast 150 zł za szkolenie strzeleckie – pistolet Glock 17 (13 strzałów)
 • 269,99 zł zamiast 360 zł za szkolenie strzeleckie – broń krótka Intro: Glock 17, pistolet maszynowy PM-98, trening czynności manualnych (60 strzałów)
 • 399,99 zł zamiast 590 zł za szkolenie strzeleckie, Grom Shooting Training, broń krótka, poziom Basic, pistolet Glock 17, pistolet maszynowy PM-98, teoria + trening czynności manualnych (120 strzałów + certyfikat)

Szkolenie strzeleckie – pistolet Glock 17 (13 strzałów):

 • omówienie warunków bezpieczeństwa
 • krótki instruktarz odnośnie czynności manualnych
 • strzelanie
 • czas trwania szkolenia – około 45 minut.

Szkolenie strzeleckie – broń krótka Intro: pistolet Glock 17, pistolet maszynowy PM-98, trening czynności manualnych (60 strzałów):

 • omówienie warunków bezpieczeństwa
 • trening czynności manualnych
 • strzelanie
 • liczba osób w grupie szkoleniowej: 6-14
 • czas trwania szkolenia – około 3-4 godziny

Szkolenie strzeleckie, Grom Shooting Training, broń krótka, poziom Basic, pistolet Glock 17, pistolet maszynowy PM-98, teoria + trening czynności manualnych (120 strzałów + certyfikat):

 • wykład
 • trening czynności manualnych
 • strzelanie
 • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu
 • ukończenie szkolenia uprawnia do udziałów w szkoleniach na wyższych poziomach Grom Shooting Training
 • liczba osób w grupie szkoleniowej: 6-14
 • czas trwania szkolenia – około 5-6 godzin

Powyższe szkolenia skierowane są do osób, które nie strzelały z broni krótkiej, posiadają niewielkie doświadczenie strzeleckie lub osób, które chcą przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się bronią krótką. Uczestnikiem szkolenia może być osoba, która ukończyła 16 lat (osoba niepełnoletnia, wyłącznie za zgodą rodzica/opiekuna, wyrażoną na piśmie). Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów Grom Shooting Training.

Dodatkowe informacje:

 • czas pobytu na strzelnicy/czas trwania kursu: 30-60 min
 • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta tylko dla osób pełnoletnich lub od 16. roku życia za zgodą rodzica/opiekuna, wyrażoną na piśmie.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po przybyciu do miejsca rozpoczęcia szkolenia pokaż dokument tożsamości, potwierdzający imię i nazwisko, które zostało wpisane w formularzu zgłoszenia udziału w szkoleniu otrzymanym z GROM GROUP w trakcie rejestracji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 760 85 68, 504 189 199 (od pon. do pt. w godz. 9-15) lub szkolenia@gromgroup.pl w ciągu 2 tygodni od zakupu grouponu. Terminy szkolenia dostępne są na stronie www.gromgroup.pl w zakładce WYDARZENIA. Zmiana lub odwołanie rezerwacji wyłącznie przy wykorzystaniu poczty e-mail, nie później niż 5 dni z wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Grom Group

Założycielami firmy są byli operatorzy z elitarnej jednostki GROM, którzy brali udział w operacjach specjalnych i w praktyce sprawdzali skuteczność swoich umiejętności. Wielokrotnie uczestniczyli w kursach dotyczących działań specjalnych i antyterrorystycznych w różnych krajach zachodnich. Instruktorzy posiadają doświadczenie, umiejętności oraz uprawnienia pozwalające na profesjonalne przekazanie posiadanej wiedzy.

Proponowane przez Grom Group szkolenia obejmują swoim zakresem wiedzę z postępowania w sytuacjach kryzysowych, działań specjalnych i antyterrorystycznych, bezpieczeństwa osobistego oraz instytucji. Mają na celu podnoszenie tychże kompetencji i umiejętności uczestników.

Szkolenie strzeleckie Grom Shooting Training broń krótka umożliwia naukę sytuacyjnego (dynamicznego) strzelania z pistoletu od podstaw. Celem nadrzędnym szkolenia jest nabycie umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią krótką oraz prowadzenia celnego ognia w różnych postawach strzeleckich w miejscu, w ruchu oraz za zasłon. Uczestnik szkolenia uzyskuje również możliwość nauki właściwego postępowania w sytuacjach awaryjnych np. w sytuacji zacięcia broni, w sytuacji konieczności wymiany magazynka czy też nie dyspozycyjności jednej z rąk. Dodatkowo, w trakcie szkolenia realizowane są strzelania z pistoletu maszynowego, których celem jest nauka podstawowych umiejętności posługiwania się tego rodzaju bronią.

Szkolenie zostało podzielone na 7 poziomów: BASIC, ADVANCED poziom od 1 do 5 oraz STRZELANIE NOCNE. Pomiędzy poszczególnymi poziomami istnieje możliwość uczestniczenia w WARSZTATACH, których głównym założeniem jest doskonalenie umiejętności strzeleckich, nabytych w trakcie szkolenia GST broń krótka, w którym dana osoba ostatnio uczestniczyła. Osobom, które ukończyły, co najmniej poziom ADVANCED 4, chcącym nabyć dodatkowe umiejętności posługiwania się bronią krótką, dedykujemy STRZELANIE NOCNE w trakcie, którego uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość nauki prowadzenia ognia w warunkach ograniczonej widoczności i w nocy, z wykorzystaniem latarek ręcznych lub zintegrowanych z bronią (taktycznych) oraz celowników laserowych.

Oferta GROM GROUP skierowana jest zarówno do firm oraz formacji mundurowych, jak i osób prywatnych. Więcej informacji na temat pełnej oferty GROM GROUP jest dostępne na stronie www.gromgroup.pl Szkolenia specjalne, w tym wybrane szkolenia strzeleckie, organizowane są zarówno w Warszawie, ale i również w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM w Czerwonym Borze, zlokalizowanym pomiędzy m. Zambrów a m. Łomża. Na 8,5 ha powierzchni leśnej znajduje się m.in. zbiornik wodny o pow. 0,5 ha, tor do jazdy samochodami terenowymi i quadami, pole paintballowe, najdłuższy w Polsce tor przeszkód (na którym odbywają się zawody GROM Challenge), wieża wspinaczkowa, tor taktyczny oraz strzelnica do strzelania z broni palnej (do 100 m). W oparciu o Ośrodek GROM organizowane są również wydarzenia militarne oraz szkolenia integracyjne dla firm.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.