Brak nowych powiadomień

ul. Wspólna 2C lok. 2-4, Warszawa Wesoła

Szkolenie strzeleckie z bronią snajperską: intro za 539,99 zł i więcej opcji w Grom Group

Wybierz opcję

Wyróżniki

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, w której do wyboru są 22 lub 44 strzały z broni snajperskiej

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Szkolenie strzeleckie z bronią snajperską:

 • 539,99 zł zamiast 690 zł za szkolenie Intro (do 5 rodzajów karabinów wyborowych) - 22 strzały,
 • 749,99 zł zamiast 950 zł za szkolenie Grom Sniper Training poziom Basic (do 5 rodzajów karabinów wyborowych) - 44 strzały + certyfikat.

Szkolenie strzeleckie z bronią snajperską Intro:

 • do pięciu rodzajów karabinów wyborowych,
 • teoria,
 • praktyka (22 strzały),
 • czas trwania: ok 4 godzin,
 • ilość osób: 4-12.

Szkolenie strzeleckie z bronią snajperską Grom Sniper Training poziom Basic:

 • do pięciu rodzajów karabinów wyborowych,
 • teoria,
 • praktyka (44 strzały),
 • certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu,
 • ukończenie szkolenia uprawnia do udziałów w szkoleniach na wyższych poziomach Grom Sniper Training,
 • czas trwania: 5-6 godzin,
 • ilość osób: 4-12.

Szkolenie skierowane do osób, które nie strzelały z karabinów wyborowych lub z niewielkim doświadczeniem strzeleckim lub dla osób, które chcą przypomnieć sobie podstawowe zasady posługiwania się karabinem wyborowym. Uczestnikiem szkolenia może być osoba, która ukończyła 16 lat (osoba niepełnoletnia, wyłącznie za zgodą rodzica/opiekuna, wyrażoną na piśmie). Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów GROM SNIPER TRAINING.

Dodatkowe informacje:

 • lokalizacja strzelnicy: w budynku

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Uczestnikiem szkolenia może być osoba, która ukończyła 16 lat (wyłącznie za zgodą rodzica/opiekuna, wyrażoną na piśmie).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po przybyciu do miejsca rozpoczęcia szkolenia pokaż dokument tożsamości, potwierdzający imię i nazwisko, które zostało wpisane w formularzu zgłoszenia udziału w szkoleniu otrzymanym z GROM GROUP w trakcie rejestracji.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 760 85 68, 504 189 199 (od pon. do pt. w godz. 9-15) lub szkolenia@gromgroup.pl w ciągu 2 tygodni od zakupu grouponu. Terminy szkolenia dostępne są na stronie www.gromgroup.pl w zakładce WYDARZENIA. Zmiana lub odwołanie rezerwacji wyłącznie przy wykorzystaniu poczty e-mail, nie później niż 5 dni z wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Grom Group

Założycielami firmy są byli operatorzy z elitarnej jednostki GROM, którzy brali udział w operacjach specjalnych i w praktyce sprawdzali skuteczność swoich umiejętności. Wielokrotnie uczestniczyli w kursach dotyczących działań specjalnych i antyterrorystycznych w różnych krajach zachodnich. Instruktorzy posiadają doświadczenie, umiejętności oraz uprawnienia pozwalające na profesjonalne przekazanie posiadanej wiedzy.

Proponowane przez Grom Group szkolenia obejmują swoim zakresem wiedzę z postępowania w sytuacjach kryzysowych, działań specjalnych i antyterrorystycznych, bezpieczeństwa osobistego oraz instytucji. Mają na celu podnoszenie tychże kompetencji i umiejętności uczestników.

Szkolenie strzeleckie Grom Shooting Training broń krótka umożliwia naukę sytuacyjnego (dynamicznego) strzelania z pistoletu od podstaw. Celem nadrzędnym szkolenia jest nabycie umiejętności bezpiecznego posługiwania się bronią krótką oraz prowadzenia celnego ognia w różnych postawach strzeleckich w miejscu, w ruchu oraz za zasłon. Uczestnik szkolenia uzyskuje również możliwość nauki właściwego postępowania w sytuacjach awaryjnych np. w sytuacji zacięcia broni, w sytuacji konieczności wymiany magazynka czy też nie dyspozycyjności jednej z rąk. Dodatkowo, w trakcie szkolenia realizowane są strzelania z pistoletu maszynowego, których celem jest nauka podstawowych umiejętności posługiwania się tego rodzaju bronią.

Szkolenie zostało podzielone na 7 poziomów: BASIC, ADVANCED poziom od 1 do 5 oraz STRZELANIE NOCNE. Pomiędzy poszczególnymi poziomami istnieje możliwość uczestniczenia w WARSZTATACH, których głównym założeniem jest doskonalenie umiejętności strzeleckich, nabytych w trakcie szkolenia GST broń krótka, w którym dana osoba ostatnio uczestniczyła. Osobom, które ukończyły, co najmniej poziom ADVANCED 4, chcącym nabyć dodatkowe umiejętności posługiwania się bronią krótką, dedykujemy STRZELANIE NOCNE w trakcie, którego uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość nauki prowadzenia ognia w warunkach ograniczonej widoczności i w nocy, z wykorzystaniem latarek ręcznych lub zintegrowanych z bronią (taktycznych) oraz celowników laserowych.

Oferta GROM GROUP skierowana jest zarówno do firm oraz formacji mundurowych, jak i osób prywatnych. Więcej informacji na temat pełnej oferty GROM GROUP jest dostępne na stronie www.gromgroup.pl Szkolenia specjalne, w tym wybrane szkolenia strzeleckie, organizowane są zarówno w Warszawie, ale i również w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM w Czerwonym Borze, zlokalizowanym pomiędzy m. Zambrów a m. Łomża. Na 8,5 ha powierzchni leśnej znajduje się m.in. zbiornik wodny o pow. 0,5 ha, tor do jazdy samochodami terenowymi i quadami, pole paintballowe, najdłuższy w Polsce tor przeszkód (na którym odbywają się zawody GROM Challenge), wieża wspinaczkowa, tor taktyczny oraz strzelnica do strzelania z broni palnej (do 100 m). W oparciu o Ośrodek GROM organizowane są również wydarzenia militarne oraz szkolenia integracyjne dla firm.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.