zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Jutro koniec.

Gdynia Dive

2 lokalizacji

Kursy nurkowania dla początkujących – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych w Gdynia Dive (do -69%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code LOCAL25. Ends 25.9.
Użyj kodu
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Kursy nurkowania przeprowadzane pod okiem doświadczonej kadry szkoleniowej dla dzieci i dorosłych pozwalają poznać magię podwodnego świata

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2022
Mega gorąco polecam. Chłopaki z obsługi bardzo czytelnie i dokładnie wytłumaczyli nam laikom jak obsłużyć sprzęt oraz jak bezpiecznie użyć go pod wodą. Jeśli ktoś się waha czy to dla niego i warto spróbować- oczywiście że warto. Ja z 10 letnim synem bawiliśmy się świetnie i na pewno wrócimy.
M
Martyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 14, 2022
Bardzo fajna przygoda. :) Polecam wszystkim, którzy wahają się, czy nurkowanie jest dla nich, szczególnie dla tych, którzy potrzebują czasu, żeby się przełamać. Myślę, że bez takiego podstawowego szkolenia nie odważyłabym się zanurkować na wolnej przestrzeni.
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 24, 2021
Syn bardzo zadowolony , aż nabrał ochoty na zakup nowych płetw :)

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 637 224 lub mailowo biuro@gdyniadive.pl. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gdynia Dive

Zlokalizowane w Gdyni 5-gwiazdkowe Centrum Nurkowe oferuje kompleks usług związanych z nurkowaniem. Gdynia Dive funkcjonuje jako szkoła, biuro podróży, sklep ze sprzętem nurkowym, dystrybutor materiałów szkoleniowych PADI oraz serwis i wypożyczalnia. W swojej ofercie posiada przede wszystkim kursy nurkowe dla dzieci i dorosłych na różnych poziomach (od podstaw do instruktora). Firma oferuje również możliwość zorganizowania imprez integracyjnych, wyjazdów rodzinnych lub półkolonii i obozów dla dzieci.