Brak nowych powiadomień

Fundacja Pomocy Dzieciom I Osobom Chorym Kawałek Nieba

Pomóż Marcelince chorej na złośliwego raka oka: groupon wart 10 zł, 50 zł lub 100 zł dla Fundacji Kawałek Nieba

990+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Siatkówczak to rzadka choroba: rocznie wykrywana jest u 20 nowo narodzonych maluchów w Polsce; leczenie w USA kosztuje aż 1,5 mln zł

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon, który pomoże Marcelince w powrocie do zdrowia:

  • 10 zł, które pomoże Marcelince w powrocie do zdrowia,
  • 50 zł, które pomoże Marcelince w powrocie do zdrowia,
  • 100 zł, które pomoże Marcelince w powrocie do zdrowia.

Marcelinka to uśmiechnięta pociecha, która cierpi na złośliwą odmianę raka oka – siatkówczaka. Ta rzadka choroba dotyka co roku niewielką grupę noworodków, dlatego też jej leczenie jest kosztowne i bolesne, brak też w 100% skutecznej terapii. Leczenie w Polsce mogłaby oznaczać utratę oka…

Ratunkiem dla dziewczynki jest wyjazd do kliniki w Nowym Jorku, jednakże operacja w tamtejszej placówce to koszt rzędu 1,5 mln zł. Dzięki dzisiejszemu grouponowi każdy może dołożyć małą cegiełkę, dzięki której mała Marcelinka wyzdrowieje. Pieniądze z akcji trafią do Fundacji Pomocy Dzieciom I Osobom Chorym Kawałek Nieba, która opiekuje się Marcelinką.

Zobacz, jak Marcelinka staje oko w oko z rakiem: tutaj i tutaj.

Więcej na Facebooku Marcelinki.

Warunki

Groupon ważny do 7.02.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: kwota ze sprzedaży grouponów zostanie przekazana Fundacji Kawałek Nieba, która zajmuje się Marceliną. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba

Bezinteresowne niesienie pomocy to rzecz godna pochwały, zwłaszcza gdy dotyczy bezbronnych dzieci. Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym Kawałek Nieba powstała, by ratować życie i zdrowie dzieci chorych i niepełnosprawnych oraz pomagać maluszkom cierpiącym z powodu niedożywienia, biedy czy trudnej sytuacji życiowej.

Pomoc Fundacji jest głównie w zakresie leczenia dzieci: finansowanie operacji medycznych, sprzętu, leków – dzięki temu udało się pomóc już ponad 3000 dzieci i osób chorych i ubogich Ponadto fundacja prowadzi również akcję dożywiania dzieci w szkołach, podczas której sfinansowano już przeszło 20 000 posiłków.

Fundacja nie zatrudnia osób, działała w oparciu o pracę wolontariacką członków Zarządu oraz wolontariuszy. Wszelkie koszty administracyjne i inne związane z utrzymaniem i działalnością Fundacji są pokrywane przez założycielkę Fundacji, dlatego każde podarowane wsparcie jest przeznaczane wyłącznie na pomoc potrzebującym.

Więcej informacji na www.kawalek-nieba.pl