Fundacja IT2 0

7-dniowy kurs online: Inteligentny Trening za 149 zł w Fundacji IT2 0 (zamiast 299 zł)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczny kurs przeznaczony dla sportowców, ale i dla tych, którzy chcą poprawić swoją koncentrację, odporność na stres itd

O tej ofercie

Szczegóły:

 • dostęp do kursu jest na okres 6 miesięcy
 • kurs ma na celu wyrobienie w tobie codziennego schematu działania
 • codziennie dostarczane są nowe materiały do treningu nad swoją psychiką
 • więcej informacji na stronie

Przegląd kursu:

 • poniedziałek – wiedza o tym, czym jest koncentracja i jak ją trenować. Poza samą teorią uczestnik otrzymuje grę, której celem jest trening koncentracji uwagi. Następnie udostępniane są karty pracy do samodzielnej pracy nad samoświadomością.
 • wtorek – dzień mózgu. Uczestnik dowie się jak mózg działa w stresie. Następnie wykonany zostanie test Stroopa, który pozwoli przyjrzeć się kwestii lateralizacji półkul. Oczywiście i w tej sekcji będą przygotowane karty pracy, które pozwolą na samodzielny trening.
 • środa – kontynuacja tematu stresu w sporcie. Uczestnik otrzyma techniki do radzenia sobie ze stresem wraz z kartami pracy, które pozwolą na dobranie najlepszej dla siebie strategii.

 • czwartek – początek przygody z wizualizacją. Uczestnik dowie się dlaczego tak ważne jest bycie tu i teraz. Następnie, dzięki wizualizacji będzie można zrelaksować się i wyciszyć. Ostatnim etapem będzie uzupełnienie kart pracy.

 • piątek – zapoznanie się z własnymi rytuałami i rutynami. Uczestnik dowie się jakie są między nimi różnice. Wdrażanie nowych nawyków rozpocznie się od treningu pamięci, który może stać się nową rutyną. Oczywiście tu również czekają dodatkowe ćwiczenia w postaci kart pracy.

 • sobota – zapoznanie się w błędach w myśleniu, które mogą zakłócać dialog wewnętrzny. Z kart pracy uczestnik dowie się jak nad nimi pracować. Dodatkowo, trening mózgu ze specjalną grą mającą na celu poprawić czas reakcji na bodziec.

 • niedziela – ostatni dzień kursu. To dzień wizualizacji i relaksacji. Wiedza o tym jak powinna wyglądać prawidłowa wizualizacja – okazja by wypróbować techniki relaksacji i oddechu. Na zakończenie możliwość treningu swoich zmysłów dzięki ćwiczeniom znajdującym się w kartach pracy.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail biuro@inteligentnytrening.com z podaniem preferowanej daty startu trenningu z załączeniem grouponu w formacie pdf lub podaniem kodu zabezpieczającego groupon.. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Fundacja IT2.0

Zespół Fundacji IT 2.0 tworzy grupa psychologów, psychologów sportu a także dietetyka, trenera snu oraz trenerów z wielu dziedzin. Tak kompleksowa oferta pozwala na dobranie odpowiednich metod i technik, w celu poprawy wyników sportowych, wzmocnienia stron zawodnika i wiele więcej. Oferta Fundacji IT2 0 to nie tylko indywidualne treningi, ale także zajęcia indywidualne lub grupowe z psychologiem, obozy piłkarskie.