Faro

Pomorska 2, Kraków (Kraków-Krowodrza)

Strzelanie z broni pneumatycznej, sala interaktywna ASG i więcej w Faro (do -43%)

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:2 dni 00:18:17
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Strzelanie z wybranej broni to sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas pobytu na strzelnicy: 1 godzina
  • lokalizacja strzelnicy: w budynku
  • rodzaj broni: pistolety, karabiny z otwartymi i zamkniętymi przyrządami celowniczymi typu: Iż, Łucznik, Haenel. Wszystkie pistolety z energią kinetyczną poniżej 17J, co może być używane przez dzieci, nawet 7-letnie.
  • liczba naboi: bez limitu
  • oferta obejmuje również szkolenie BHP i z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, opiekę instruktora, stanowiska z automatem tarczowym

Gra w ASG – 10 osób, 4000 kulek

Sala Interaktywna ASG – Inter Zombie Active – 1 godzina, do 15 osób

Sala Interaktywna ASG – Inter Zombie Active + Strzelnica Pneumatyczna – 1 godzina

Warunki

Oferta dla osób powyżej 7 roku życia. Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj e-mail rezerwacje.faro@gmail.com przesyłając w załączniku groupon w formacie PDF. Rezerwacja jest aktywna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia daty i godziny w czasie 48 godzin od wysłania maila z rezerwacją. . Osoby poniżej 12 lat, muszą być w towarzystwie opiekuna lub rodzica. Przyjętą rezerwację można przełożyć tylko raz – min. 48 godzin przed zarezerwowanym terminem. Niestawienie się w zarezerwowanym terminie skutkuje utratą grouponu. Zajęcia są prowadzone w dniach: poniedziałki, środy i piątki w godz. 8-21 (dla grup z duża liczbą grouponów, indywidualne terminy po wcześniejszej rezerwacji tylko i wyłącznie mailowej). Dla indywidualnych klientów (nie grupy) od 15 do 21. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Faro

Sporty obronne, gry taktyczne, alpinistyka i jazda terenowa to tylko niektóre z atrakcji organizowanych przez pracujących w firmie Faro specjalistów od ekstremalnych emocji. Planują oraz prowadzą oni imprezy integracyjne dla firm, dzieci i młodzieży, a także wprowadzają żądnych emocji w świat paintballu, broni palnej sportowej i bojowej oraz wspinaczki. Wszystko odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa i naciskiem na dobrą, niezapomnianą zabawę.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty pod nadzorem opiekuna.