zamknij
Do 25% zniżki od 8 do 14 i 20% przez resztę dnia na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Pomorska 2, Kraków (Kraków-Krowodrza)

Godzinne strzelanie z broni pneumatycznej od 69,99 zł i więcej opcji w Faro

Wybierz opcję
Ponad 80 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by nauczyć się strzelania z broni pneumatycznej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
KaSia
1 Oceny1 reviews
6 dni temu
Jedno z najlepiej wydanych pieniędzy na Grouponie! Strzelnica jest rewelacyjna. Wspaniali ludzie tam pracują! Groupon oddany w ramach prezentu dla chrześniaka (13l) był strzałem w 10! Dosłownie :-) młodemu się bardzo podobało. Dobrze wytłumaczone zasady i mechanizm nabijania broni przez pracownika. Super doświadczenie. Na pewno wrócę, tym razem w gronie dorosłych 😊😊😈
J
Janinatop reviewer
15 Oceny7 reviews
styczeń 15, 2022
Rodzina bardzo zadowolona. Polecam:)))
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 14, 2022
Świetna zabawa
D
Dariusz
1 Oceny1 reviews
grudzień 13, 2021
Bardzo polecam, prowadzący bardzo miły, pomocny i cierpliwy. Super zabawa!
K
Kasia
1 Oceny1 reviews
grudzień 12, 2021
Świetna przygoda! Bardzo przyjemna atmosfera i wyjątkowo klimatyczne miejsce. Mój syn był przeszczesliwy po zajęciach, a ja żałowałam, że nie wykupiłam godziny również dla siebie! "Kapelan" to bardzo doświadczony strzelec, stawiający przede wszystkim na bezpieczeństwo ale również zapewniający świetną zabawę. Zdecydowanie polecam i na pewno jeszcze wrócimy!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 28, 2021
Bardzo fajna zabawa, wszystkie potrzebne szkolenia są krótkie ale wystarczające, można liczyć na ciągłą pomoc od prowadzącego. Ciekawe i miłe zajęcia, nowe przeżycie :)
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 20, 2021
Rewelacja! Pan z zaangażowaniem, poczuciem humoru a przede wszystkim z pasji - podchodzi, wszytko tłumaczy, pomaga. Super atmosfera
P
Pamelahelpful reviewer
2 Oceny2 reviews
wrzesień 8, 2021
Świetna zabawa! Bardzo dobry i pomocny instruktor :)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas pobytu na strzelnicy: 1 godzina
  • rodzaj broni: pistolety, karabiny z otwartymi i zamkniętymi przyrządami celowniczymi typu: Iż, Łucznik, Haenel. Wszystkie pistolety z energią kinetyczną poniżej 17J, co może być używane przez dzieci, nawet 7-letnie.

  • liczba naboi: bez limitu
  • oferta obejmuje również szkolenie BHP i z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, opiekę instruktora, stanowiska z automatem tarczowym

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: dzieci poniżej 12 lat muszą przychodzić z opiekunami (pomoc przy ładowaniu broni).  Oferta dla osób w wieku minimum 7 lat. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zajęcia są prowadzone w dniach: poniedziałki, środy i piątki w godz. 8-21 (dla grup z duża liczbą grouponów, indywidualne terminy po wcześniejszej rezerwacji).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: rezerwacje.faro@gmail.com min. 48 godzin przed planowanymi zajęciami, przesyłając w załączniku groupon w formacie PDF. Rezerwacja jest aktywna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia daty i godziny w czasie 48 godzin od wysłania maila z rezerwacją. Przyjętą rezerwację można przełożyć tylko raz – min. 48 godzin przed zarezerwowanym terminem. Niestawienie się w zarezerwowanym terminie skutkuje utratą grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Faro

Sporty obronne, gry taktyczne, alpinistyka i jazda terenowa to tylko niektóre z atrakcji organizowanych przez pracujących w firmie Faro specjalistów od ekstremalnych emocji. Planują oraz prowadzą oni imprezy integracyjne dla firm, dzieci i młodzieży, a także wprowadzają żądnych emocji w świat paintballu, broni palnej sportowej i bojowej oraz wspinaczki. Wszystko odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa i naciskiem na dobrą, niezapomnianą zabawę.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty pod nadzorem opiekuna.