Brak nowych powiadomień

Pomorska 2, Kraków (Kraków-Krowodrza)

Godzinne strzelanie z broni pneumatycznej od 69,99 zł i więcej opcji w Faro

Oferta niedługo się kończy!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Okazja, by nauczyć się strzelania z broni pneumatycznej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
K
Krzysztof
1 Oceny1 reviews
październik 10, 2020
Super, polecam, miła atmosfera i sympatyczna instruktorka.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
październik 12, 2020
Super, miła atmosfera. Bardzo fajna ekipa :)
J
Joanna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 2, 2020
Świetna atmosfera, rewelacyjna Pani prowadzącą szkolenie i nadzorująca zabawę ;)
K
Karolina
1 Oceny1 reviews
sierpień 31, 2020
Dzięki świetnej instruktorce, zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam! Szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie były na strzelnicy.
S
Sylwia
4 Oceny4 reviews
sierpień 12, 2020
Świetna zabawa połączona z profesjonalizmem Pani Martyny. Szczerze polecam! :D
M
Marcin
sierpień 3, 2020
Na początku czułem stres, bo o broni wiedziałem tyle co z gier albo z filmów. Jak tylko miałem okazję postrzelać, nawet ze zwykłego śrutu to od razu poczułem się lepiej. Miejsce odpowiednio urządzone, jest klimat do strzelania. Pani instruktor uważnie i cierpliwie mówiła jak obchodzić się z bronią. Myślę nad zapisaniem się do klubu i trenować strzelectwo. Polecam wszystkim odwiedzić strzelnicę i spróbować swoich sił.
M
Monika
sierpień 3, 2020
Jak zawsze mega zabawa i pełen profesjonalizm Pani Instruktor :)
A
Aleksandra
lipiec 29, 2020
Poszliśmy z kolegą na strzelanie z Martyną. Pokazała nam jak w jaki sposób strzelać techniką sportową, poprawiała nas w bardzo miły i uprzejmy sposób, żebyśmy nauczyli się strzelać, ale również dbała o nasze bezpieczeństwo. Pomocne rady i miła atmosfera sprawiło, że to doświadczenie na pewno zapadnie nam w pamięci. Polecamy!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas pobytu na strzelnicy: 1 godzina
  • rodzaj broni: pistolety, karabiny z otwartymi i zamkniętymi przyrządami celowniczymi typu: Iż, Łucznik, Haenel. Wszystkie pistolety z energią kinetyczną poniżej 17J, co może być używane przez dzieci, nawet 7-letnie.

  • liczba naboi: bez limitu
  • oferta obejmuje również szkolenie BHP i z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, opiekę instruktora, stanowiska z automatem tarczowym

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: dzieci poniżej 12 lat muszą przychodzić z opiekunami (pomoc przy ładowaniu broni).  Oferta dla osób w wieku minimum 7 lat. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Zajęcia są prowadzone w dniach: poniedziałki, środy i piątki w godz. 8-21 (dla grup z duża liczbą grouponów, indywidualne terminy po wcześniejszej rezerwacji).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo: rezerwacje.faro@gmail.com min. 48 godzin przed planowanymi zajęciami, przesyłając w załączniku groupon w formacie PDF. Rezerwacja jest aktywna dopiero po otrzymaniu potwierdzenia daty i godziny w czasie 48 godzin od wysłania maila z rezerwacją. Przyjętą rezerwację można przełożyć tylko raz – min. 48 godzin przed zarezerwowanym terminem. Niestawienie się w zarezerwowanym terminie skutkuje utratą grouponu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Faro

Sporty obronne, gry taktyczne, alpinistyka i jazda terenowa to tylko niektóre z atrakcji organizowanych przez pracujących w firmie Faro specjalistów od ekstremalnych emocji. Planują oraz prowadzą oni imprezy integracyjne dla firm, dzieci i młodzieży, a także wprowadzają żądnych emocji w świat paintballu, broni palnej sportowej i bojowej oraz wspinaczki. Wszystko odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa i naciskiem na dobrą, niezapomnianą zabawę.

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z oferty pod nadzorem opiekuna.