Dynamic Sport

Gocław koło Kołbieli, Gocław

Lot zapoznawczy i 15-minutowy lot motoparalotnią z opcjonalnym filmowaniem w Dynamic Sport

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: APKA25. Ważny do 2.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by oglądać świat z góry i przeżyć niezapomnianą przygodę w przestworzach, która może zostać uwieczniona na filmie z lotu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 15 minut
  • pilot posiada odpowiednie uprawnienia (certyfikat wydany przez ULC) i wieloletnie doświadczenie (od 1996 roku)

Przed lotem pilot-instruktor zapewnia odpowiednie przeszkolenie i później czuwa nad całym przebiegiem lotu. Pasażer może na życzenie, wspólnie z instruktorem, pilotować motoparalotnię w trakcie lotu. Może też zażyczyć sobie przeprowadzenie podstawowych figur akrobacji paralotniowej.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 794 966. Oferta dla osób pełnoletnich (należy zabrać ze sobą dowód osobisty). Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 3. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Dynamic Sport

Produkcja sprzętu do latania rekreacyjnego i sportowego na poziomie znacznie przekraczającym poziom morza i rozrywka wysokich lotów to specjalność istniejącej od 1991 roku firmy. Jakość paralotni i paraplanów sygnowanych logo Dynamic Sport oraz organizowanych przez firmę szkoleń we wszystkich możliwych zakresach związanych z paralotniarstwem oraz paralotniarstwem silnikowym potwierdzają państwowe certyfikaty Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jej założyciel jest prekursorem polskiego paralotniarstwa, czynnym zawodnikiem, a także instruktorem spadochronowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w lotnictwie, miedzy innymi tytuł Wicemistrza Polski. Z pod jego ręki wyszło wielu instruktorów oraz zawodników Kadry Polskiej – Mikrolotowej Reprezentacji Narodowej.

W ofercie Dynamic Sport znajdują się ponadto usługi reklamy lotniczej, w tym holowanie banerów reklamowych za motoparalotnią na imprezach, a także odpłatne loty pasażerskie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm w ramach eventów integracyjnych. Pośród współpracujących z Dynamic Sport klubów i firm znajdują się m.in. Gekon Glide Club oraz Strefa Spadochronowa Fliteclub we Włocławku – organizator tandemowych skoków spadochronowych z instruktorem.