zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Wkrótce koniec.

ul. Szybowcowa Lotnisko Kruszyn, KRUSZYN

Skok ze spadochronem w tandemie z kursem przygotowawczym od 749 zł z Dynamic Sport

Wybierz opcję

Wyróżniki

Niezapomniana przygoda w przestworzach z certyfikatem i możliwością nagrania pamiątkowego filmu oraz wykonania zdjęć

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w przypadku opcji 2. istnieje możliwość zamiany skoku dla 2 osób na dwa skoki dla 1 osoby.
  • filmowanie i zdjęcia są dodatkowo płatne

Oferta zawiera:

  • kurs przygotowawczy – szkolenie i przygotowanie do skoku (wiedza o budowie spadochronu, technikach i teorii skoku, meteorologii oraz zachowania się w sytuacjach awaryjnych)
  • wypożyczenie kombinezonu i googli
  • skok z wysokości 4000 m z instruktorem w tandemie z samolotu dwusilnikowego mieszczącego 16 osób - 50 sekund swobodnego spadania z prędkością ok. 200 km/h oraz około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego będzie można samodzielnie sterować spadochronem
  • pamiątkowy certyfikat

Skok z wysokości 4000 m, z pokładu samolotu dwusilnikowego (mieszczącego do 16 osób). 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to propozycja dla fanów mocnych wrażeń i podniesionej adrenaliny.

Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minutowy lot na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem podziwiając niezwykłe widoki.

Warunki

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta przeznaczona dla osób pełnoletnich. Dopuszczalna waga osoby chcącej wykonać skok to maks. 100 kg ze względów bezpieczeństwa. Dokładny termin rozpoczęcia sezonu uzależniony jest od warunków atmosferycznych i o tym decyduje organizator. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Miejsce realizacji usługi: Lotnisko Kruszyn, ul. Szybowcowa , 87-853 Kruszyn.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 794 966. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dynamic Sport

Produkcja sprzętu do latania rekreacyjnego i sportowego na poziomie znacznie przekraczającym poziom morza i rozrywka wysokich lotów to specjalność istniejącej od 1996 roku firmy. Jakość paralotni i paraplanów sygnowanych logo Dynamic Sport oraz organizowanych przez firmę szkoleń we wszystkich możliwych zakresach związanych z paralotniarstwem oraz paralotniarstwem silnikowym potwierdzają państwowe certyfikaty Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Jej założyciel jest prekursorem polskiego paralotniarstwa, czynnym zawodnikiem, a także instruktorem spadochronowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w lotnictwie, miedzy innymi tytuł Wicemistrza Polski. Z pod jego ręki wyszło wielu instruktorów oraz zawodników Kadry Polskiej – Mikrolotowej Reprezentacji Narodowej.

W ofercie Dynamic Sport znajdują się ponadto usługi reklamy lotniczej, w tym holowanie banerów reklamowych za motoparalotnią na imprezach, a także odpłatne loty pasażerskie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm w ramach eventów integracyjnych. Pośród współpracujących z Dynamic Sport klubów i firm znajdują się m.in. Gekon Glide Club oraz Strefa Spadochronowa Fliteclub we Włocławku – organizator tandemowych skoków spadochronowych z instruktorem.