Paintball z wyposażeniem dla 4 osób za 79,99 zł i więcej opcji w Big Game – 7 lokalizacji

Oferta ograniczona czasowo!
100+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


39 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Relevant Reviews

D

Dawid · 1 reviews
· Reviewed 8 czerwca 2018
Miła atmosfera i pełen profesjonalizm Bardzo polecam.

K

Karolina · 1 reviews
· Reviewed 6 czerwca 2018
świetna zabawa dla każdego!!! po rozgrywkach każdy wychodzi z ogromnym uśmiechem i pełen energii, polecam!

M

MARTA · 1 reviews
· Reviewed 29 kwietnia 2018
1.Super zabawa, którą można polecić każdemu, kto potrzebuje odreagowania od codzienności....Marta 2.Polecam dla każdego!!!a po grze polecam grilla!!!super sprawa!!!...Damian 3.Mega zabawa, dla każdego, w każdym wieku ;) polecam....Łukasz 4.Fajne miejsce, godne polecenia!!!...Ania 5.Każdy, kto chciałaby się dobrze pobawić ze znajomymi, polecam grę a po grze relaks przy grillu ;)...Maciek 6.Fantastyczna ekipa!!!super zabawa!!!ciekawe miejsce...polecam!!!...Ania 7.Chociaż kulki szybko się kończą, chociaż czas upływa bardzo szybko, to i tak polecam, fantastyczna zabawa dla każdego!!!...Dawid 8.Lokalizacja godna polecenia, duże pole do gry, ciekawe rozgrywki miedzy graczami....a grill???to najlepsze co może być na zakończenie całego dnia!!!super i gorąco polecam!!!...Maciej

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Gra w paintball:

  • 79,99 zł zamiast 260 zł za pakiet dla 4 osób,
  • 115,99 zł zamiast 390 zł za pakiet dla 6 osób,
  • 149,99 zł zamiast 520 zł za pakiet dla 8 osób,
  • 185,99 zł zamiast 650 zł za pakiet dla 10 osób.

W pakiecie: marker, po 100 kulek na osobę, mundur (w wypadku gry w warunkach zimowych nieprzemakalny mundur zimowy), sprzęt i sesję zdjęciowa.

Gra w paintball to szansa by zaczerpnąć dużej dawki adrenaliny i dać upust emocjom m.in. w Katowickim Bastionie – profesjonalnie przygotowanej arenie paintballowej, umiejscowionej bardzo blisko centrum Katowic (dzielnica Murcki) na „leśnej polanie” w głębi lasu. 

W oparciu o zdobyte przez lata doświadczenie w prowadzeniu imprez plenerowych organizatorzy imprezy przygotowali kącik „wypoczynkowy”, z którego – bez masek i ochronnego stroju – można obserwować przebieg rozgrywek.

Impreza integracyjna dla dorosłych:

Impreza integracyjna dla dzieci:

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Z grouponu można skorzystać od pon. do nd. w godz. 9-20. Wymagana wcześniejsza rezerwacja mailowa w celu ustalenia dogodnego terminu oraz godziny: biuro@paintball-factory.pl.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Big Game


Już od 2004 roku firma zapewnia wielbicielom paintballu ekstremalne emocje podczas organizowanych imprez. Odbywają się one na specjalnie do tego przygotowanych polach bitwy w Katowicach, Krakowie, Tarnowie i Nowym Targu.

Wcześniej jednak wszyscy uczestnicy zabawy otrzymują wytrzymałe ochronne mundury goreteksowe, bezpieczne i komfortowe maski z podwójną szybką (która zabezpiecza przed parowaniem), a także nowoczesne markery, loadery i system zasilający HP. Na życzenie można także uwiecznić zabawę podczas sesji zdjęciowej.

Big Game

Sport i rekreacja, Paintball, Atrakcje dla dzieci, Sport dziecięcy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.