Kurs strzelania bojowego Basic Shooting Operator© – Level dla 1 osoby we Wrocławiu i Poznaniu w Akademii Obrony Saggita

Akademia Obrony Saggita
5.0
Wybierz opcję:
14-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy za nieużywane vouchery
Kupuj z pewnością, Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem!Dowiedz się więcej

Strzelanie bojowe pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pozwoli nabyć wiedzę na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego

Szczegóły:

  • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz. Dokładne współrzędne zostaną przekazane podczas rezerwacji telefonicznej (dotyczy miejscowości Biernacice). W przypadku Poznania lokalizacja to ul. Bałtycka 79.
  • dojazd we własnym zakresie.

Kurs strzelania bojowego:

  • 2-etapowe szkolenie obejmuje 1 godzinę zajęć teoretycznych i 4-5 godzin strzelania.

Godzinne szkolenie teoretyczne wzbogaci wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także pozwoli nabrać ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji kursantów będzie kilka rodzajów broni, zarówno krótka jak i długa, oraz strzelby. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy nauczą się, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, odpowiednio się ustawić i oddać celny strzał.

Szkolenie Basic Shooting Operator© – Level 1.

Profesjonalny, certyfikowany kurs, który ma na celu przeprowadzenie szkolenia ze wszystkich rodzajów broni i co najważniejsze – nauczenie każdej osoby celnego prowadzenia ognia. Pozytywne zakończenie szkolenia jest dokumentowane unikalnym certyfikatem ukończenia poświadczającym nabyte umiejętności.

  • czas szkolenia to 4-5 godzin (czas przewidziany na szkolenie może być dłuższy, jeżeli osoba szkolona ma takie potrzeby, pytania lub inne wątpliwości)
  • ok. 50-70 szt. amunicji (jeżeli zdarzyłoby się tak, że dla kogoś ilość amunicji jest niewystarczająca, otrzyma tyle amunicji aż się nauczy, bez żadnych dodatkowych kosztów)
  • najważniejszym i głównym celem szkolenia jest to, aby każdy potrafił trafić tam, gdzie celuje – ze wszystkich rodzajów broni dostępnych na szkoleniu
  • po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat „Basic Shooting Operator©- Level 1”.

Na szkoleniu uczestnicy strzelają z:

  1. Pistoletów Glock różnego typu
  2. Pistoletów HK USP Expert
  3. Rewolwer S&W 357 Magnum
  4. Strzelby gładkolufowe, tzw. „Pump action''
  5. Karabiny szturmowe:
  • Kałasznikow – w oryginalnym kalibrze 7,62×39
  • M4 Colt
  1. Karabiny wyborowe – do wyboru są:
  • Savage Mark II FVXP karabin sportowy
  • Remington 700 – legendarny karabin snajperski, skuteczny dystans trafienia 800-1000 m

Dodatkowo placówka dysponuje karabinem Barrett. Wyżej przedstawiona broń nie jest jedyną możliwą konfiguracją, jest to jedno z przykładowych zestawień.

Partner jest przedsiębiorcą

Informacje, które warto znać

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 w ciągu 2 tygodni od zakupu. Osoby poniżej 18 lat, muszą być w towarzystwie opiekuna lub rodzica. Oferta dla osób niekaranych. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon sprzedaje voucher i pobiera Twoją płatność; Partner świadczy usługę. W sprawie wsparcia i zapytań przejdź do sekcji Skontaktuj się z nami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

O ofercie Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu. Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.

Strona internetowa firmy

Recenzje klientów

5.0
na podstawie 2 recenzji Groupon
Ta oferta nie ma jeszcze pisemnych recenzji.

Odkryj więcej

    asd