zamknij
Do 20% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Akademia Obrony Saggita

2 lokalizacji

Do 20% zniżki na Strzelnica w Akademia Obrony Saggita

50+ kupionych
Dodatkowa zniżka w wysokości 79,80 zł do 02.10
399 zł
od
319,2 zł
Promocja kończy się za:5 dni 03:22:05
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Strzelanie bojowe pod okiem wykwalifikowanych instruktorów pozwoli nabyć wiedzę na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • lokalizacja strzelnicy: na zewnątrz. Dokładne współrzędne zostaną przekazane podczas rezerwacji telefonicznej (dotyczy miejscowości Biernacice). W przypadku Poznania lokalizacja to ul. Bałtycka 79.
 • dojazd we własnym zakresie.

Kurs strzelania bojowego:

 • 2-etapowe szkolenie obejmuje 1 godzinę zajęć teoretycznych i 4-5 godzin strzelania.

Godzinne szkolenie teoretyczne wzbogaci wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania, a także pozwoli nabrać ogólnego pojęcia na temat podstawowych zagadnień strzelania długodystansowego. Do dyspozycji kursantów będzie kilka rodzajów broni, zarówno krótka jak i długa, oraz strzelby. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy nauczą się, w jaki sposób bezpiecznie ładować i rozładowywać broń, odpowiednio się ustawić i oddać celny strzał.

Szkolenie Basic Shooting Operator© – Level 1.

Profesjonalny, certyfikowany kurs, który ma na celu przeprowadzenie szkolenia ze wszystkich rodzajów broni i co najważniejsze – nauczenie każdej osoby celnego prowadzenia ognia. Pozytywne zakończenie szkolenia jest dokumentowane unikalnym certyfikatem ukończenia poświadczającym nabyte umiejętności.

 • czas szkolenia to 4-5 godzin (czas przewidziany na szkolenie może być dłuższy, jeżeli osoba szkolona ma takie potrzeby, pytania lub inne wątpliwości)
 • ok. 50-70 szt. amunicji (jeżeli zdarzyłoby się tak, że dla kogoś ilość amunicji jest niewystarczająca, otrzyma tyle amunicji aż się nauczy, bez żadnych dodatkowych kosztów)
 • najważniejszym i głównym celem szkolenia jest to, aby każdy potrafił trafić tam, gdzie celuje – ze wszystkich rodzajów broni dostępnych na szkoleniu
 • po ukończeniu szkolenia uczestnik otrzymuje Certyfikat „Basic Shooting Operator©- Level 1”.

Na szkoleniu uczestnicy strzelają z:

 1. Pistoletów Glock różnego typu
 2. Pistoletów HK USP Expert
 3. Rewolwer S&W 357 Magnum
 4. Strzelby gładkolufowe, tzw. „Pump action’’
 5. Karabiny szturmowe:
  • Kałasznikow – w oryginalnym kalibrze 7,62×39
  • M4 Colt
 6. Karabiny wyborowe – do wyboru są:
  • Savage Mark II FVXP karabin sportowy
  • Remington 700 – legendarny karabin snajperski, skuteczny dystans trafienia 800-1000 m

Dodatkowo placówka dysponuje karabinem Barrett. Wyżej przedstawiona broń nie jest jedyną możliwą konfiguracją, jest to jedno z przykładowych zestawień.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 930 460 w ciągu 2 tygodni od zakupu. Osoby poniżej 18 lat, muszą być w towarzystwie opiekuna lub rodzica. Oferta dla osób niekaranych. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Akademia Obrony Saggita

Ośrodek prowadzi Tadeusz Dubicki, który posiada jeden z najwyższych stopni Kravmaga w Polsce. Do egzaminu przed komisją światowego Global Team przygotowywał się podczas ponad dwuletnich treningów, seminariów i staży w Polsce oraz zagranicą. Spośród 1200 kandydatów zajął 13. miejsce. Jest także instruktorem policyjnym z uprawnieniami międzynarodowymi, instruktorem ochrony VIP, a także instruktorem strzelectwa sportowego, bojowego i dynamicznego. Był snajperem, łącznościowcem, dowódcą grupy specjalnej i dowodził zespołem komandosów. Ochraniał ważne osobistości, m.in. kardynała Celestino Migliore, szefa korpusu dyplomatycznego Watykanu w Polsce oraz Antoniego Macierewicza, byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Dubicki ukończył prawo na Uniwersytecie Wrocławskim i pedagogikę w Wałbrzychu. Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 Art. 4 pkt. 8, pkt. 12, Art. 6 pkt. 1 i 2.