Najlepsze z Groupon

Szkoła Paralotniowa Albatros

ul. Górska 19, Międzybrodzie Żywieckie

Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki (do 50 zł)
Promo Code WEEKEND. Ends 24.6.
Użyj kodu
Ta oferta szybko się sprzedaje, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niezapomniana przygoda w przestworzach i okazja do podziwiania zapierających dech w piersiach krajobrazów z opcją wideofilmowania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
wrzesień 18, 2020
Było super!!!!! Polecam każdemu!!!
G
Guest
sierpień 16, 2020
Krótko ale polecam
G
Guest
sierpień 4, 2020
Wrazenia super. Niestety taki lot jest uzalezniony od pogody, przez co pierwszy termin lotu zostal przelozony. Lot moze trwac od kilku minut do pol godziny.
I
Izabela
1 Oceny1 reviews
sierpień 1, 2020
Lot na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm! Instruktor Pan Jacek sprawił, że nie czułam lęku przed lotem ani w jego trakcie. Dzięki przyjemnemu lotowi udało się spełnić moje marzenie, więc polecam z całego serca! Oczywiście osoba instruktora ma duże znaczenie, a Pan Jacek należy do profesjonalistów - Pozdrawiam serdecznie :) Dodatkowo dobry kontakt ze szkołą. Polecam wszystkim!
J
Justyna
1 Oceny1 reviews
lipiec 21, 2020
Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm, doświadczenie, dobry kontakt, niesamowita adrenalina i świetna atmosfera. Polecam szczególnie Pana Krzysia😁 Zdecydowanie to mój pierwszy ale nie ostatni lot😊

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lot paralotnią w tandemie dla 1 osoby ze szkoleniem zapoznawczym:

  • 199,99 zł zamiast 300 zł za lot + szkolenie (realizacja od poniedziałku do piątku),
  • 219,99 zł zamiast 350 zł za lot + szkolenie + wideofilmowanie (realizacja od poniedziałku do piątku),
  • 249,99 zł zamiast 400 zł za lot + szkolenie + wideofilmowanie (realizacja od soboty do niedzieli).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. 
WAŻNE: Pasażer musi stawić się na Górze Żar już ze ZREALIZOWANYM GROUPONEM. W tym celu niezwłocznie po zakupie, najlepiej w ciągu 7 dni należy skontaktować się z biurem mailowo: biuro@paralotnie-albatros.pl i podać: kod groupon, kod zabezpieczający, imię i nazwisko pasażera, numer telefonu pasażera.
W dniu realizacji lotu, zaraz po przybyciu na Górę Żar pokaż już zrealizowany groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Jest to warunek konieczny do odbycia się lotu.
Dodatkowe informacje: Konieczne jest posiadanie odpowiedniego ubioru oraz obowiązkowo karty microSD do kamery GoPro o pojemności min. 8 GB w celu zrealizowania zdjęć oraz filmu z lotu (dotyczy opcji nr 2 i 3). Loty uzależnione są od warunków atmosferycznych. Szkoła zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lotów w przypadku, gdy nie będą na to pozwalały. Wjazd koleją na szczyt Góry Żar dodatkowo płatny (ok. 20 zł). Transport z miejsca lądowania na Górę Żar płatny 20 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wyłącznie pod tym tel. 792 648 066 lub mailowo: biuro@paralotnie-albatros.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zalecany kontakt w terminie 7 dni od zakupu grouponu w celu ustalenia przybliżonego terminu realizacji oferty. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Paralotniowa Albatros

Ośrodek od 1999 roku wspiera osoby chcące podbić przestworza w spełnieniu ich marzenia. O jego profesjonalizmie świadczy choćby certyfikat przyznany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (nr PL/CTO-35). Założycielem szkoły Albatros jest Wojciech Owczarz, pionier polskiego paralotniarstwa, który w powietrzu spędził ponad 1400 godzin. Razem z innymi wykwalifikowanymi instruktorami bierze pod swoje skrzydła zarówno początkujących, jak i zaawansowanych paralotniarzy. Kursanci mogą liczyć nie tylko na szkolenia na wszystkich etapach, ale również odbyć tutaj zapoznawcze loty tandemowe i zakupić sprzęt paralotniowy w komisie.