Patrz w przyszłość
My zajmiemy się resztą

Zrób następny krok, żeby rozwijać firmę

Odnieś sukces z Grouponem

Dołącz do ponad miliona partnerów, którzy znaleźli nowych klientów, podnieśli świadomość marki i poznali efektywne strategie marketingowe bez ponoszenia wstępnych kosztów.

Marketing nastawiony na zysk

Naprawdę wiemy, co zrobić1, żeby Twoja firma odniosła sukces. Świadczy o tym ponad miliard sprzedanych jednostek. W rzeczy samej, ponad 80% prowadzonych przez nas kampanii przynosi natychmiastowy zysk.2

Ważni klienci

Klienci Groupona nie boją się nowych doświadczeń, pozostają jednak lojalni wobec miejsc, które cenią. Wydają więcej w uznanych miejscach, i polecają je swoim znajomym.3

Nowe sposoby rozwoju

Zwiększ widoczność swojej firmy online i nawiąż kontakt z klientami na swojej stronie Groupon, generuj dochód sprzedając pełnopłatną ofertę oraz kontroluj zapotrzebowanie używając rezerwacji online.

1 Dane sprzedaży spółki Groupon, Q1 2016. Jednostki reprezentują kupony i produkty sprzedane bez uwzgędnienia anulowanych zakupów i zwrotów. 2 Dane i szacunki w przeliczeniu na spółkę na podstawie reprezentatywnej próbki 9,035 partnerów w USA, w tym wydatki przewyższające wartości planowane (paźdz. 2013 – wrzesień 2014). 3 Na podstawie wewnętrznych danych dotyczących realizacji kuponów (Internal Redemption Data) na okres 12 miesięcy na koniec Q2 (w przypadkach, gdy partner odnotował całkowitą kwotę rachunku) oraz badania satysfakcji klienta Groupon z września 2015 roku (przeprowadzonego przez Foresee, na zlecenie spółki Groupon)

Sprawdź, jak Groupon może działać na Twoją korzyść

Groupon znaczy obrót

Znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz do realizacji udanej kampanii.

Serve Your Klienci

Realizacja kuponów Groupon jest bardzo łatwa przy użyciu mobilnych aplikacji. Po prostu zeskanuj kod kreskowy lub wpisz nazwę klienta – to wszystko!

Monitoruj sukces

Optymalizuj promocje, poznaj swoich klientów, czytaj komentarze klientów dzięki intuicyjnym narzędziom zarządzającym kampanią w Twoim Portalu Partnera.

Zdobywaj pomysły i opinie

Wejdź na bloga Partnera Groupona, żeby zapoznać się z najnowszymi wskazówkami, technikami oraz badaniami, które pomogą Ci rozwinąć firmę.

Zrób następny krok, żeby rozwijać firmę

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą? Zadzwoń: (22) 496 08 11 pon. - pt. w godz. 8-18.